:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C bezchmurnie

Czerwone Gitary wystąpiły podczas Dni Glinojecka [zdjęcia]

Tłumy mieszkańców gminy Glinojeck pojawiły się w sobotni wieczór na stadionie miejsko-gminnym, gdzie odbywały się obchody Dni Glinojecka. Gwiazdą wieczoru był zespół Czerwone Gitary.

Wydarzenia towarzyszące obchodom święta gminy, połączone z obchodami 25-lecia nadania praw miejskich miejscowości Glinojeck, trwały przez cały dzień. Rozegrano m.in. XVI Ogólnopolski Uliczny Bieg o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck oraz VII Turniej Sołectw Gminy Glinojeck (relację znajdziecie TUTAJ), odbyły się V Spotkania Motocyklowe a zwieńczeniem całości był festyn Wianki.

Na początek koncertów na scenie wystąpiły dzieci i młodzież szkolna oraz zespoły muzyczne działające przy M-GOK oraz Klub Seniora z Glinojecka. Później przyszedł czas na zabawę w rytmach folk, o którą zadbała Kapela Wujka Idziego. Po wręczeniu nagród dla uczestników Turnieju Sołectw, przyszedł czas na występ gwiazdy wieczoru, czyli Czerwone Gitary. Zespół zagrał wszystkie doskonale znane sprzed lat przeboje, ale nie zabrakło też najnowszych utworów. Później publiczność bawiła się z zespołem disco polo MIG, a na zakończenie odbyła się zabawa taneczna z DJ-em.

Festynowi towarzyszyło wiele atrakcji, m.in. przeloty balonem i helikopterem, zjeżdżalnie, dmuchańce czy wybijanie pamiątkowych monet z herbem Glinojecka.

rb

Czerwone Gitary wystąpiły podczas Dni Glinojecka [zdjęcia] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Koncerty, Glinojeck - więcej informacji