Drużyna unihokeja Szkolnego Klubu Sportowego, działającego przy Szkole Podstawowej w Sońsku, wystartowała w Mistrzostwach Polski Dzieci do lat 12 w Unihokeju. Młodzi zawodnicy pokazali się z dobrej strony.
Do turnieju rozgrywanego w Łochowie przystąpiły 32 unihokejowe kluby z całego kraju. Reprezentanci Sońska zdołali pokonać drużyny SP 175 Warszawa (wynik 5:0), WCF Unihokej Śrem (5:2), UKS Błyskawica Niechanowo (5:0) i UKS Jedynka Orzysz (4:3). Przegrali natomiast z klubami z Tychów, Godkowa, Kotlina i Warszawy. Ostatecznie unihokeiści z Sońska zajęli w mistrzostwach 11. miejsce.
Drużyna z Sońska wystąpiła w następującym w składzie: Adam Leśniewski, Franciszek Ostaszewski, Bartłomiej Mieszkowski, Krzysztof Mierzejewski, Bartosz Klimański, Maciej Koryciński, Kacper Konop, Kazimierz Sobieraj, Jakub Ozdarski, Michał Filipiak, Filip Ropelewski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze