Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie rowerzysta, który uderzył w samochód w Gąsocinie na terenie gminy Sońsk. Został ukarany wysokim mandatem.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek (22 czerwca) około godz. 13:40 na ul. Ciechanowskiej w Gąsocinie. Z policyjnych ustaleń wynika, że 58-letni rowerzysta najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu Toyocie, którą kierowała 44-letnia mieszkanka powiatu ciechanowskiego. W konsekwencji jednoślad uderzył w auto.
W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Okazało się, że rowerzysta miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Za spowodowanie kolizji drogowej oraz jazdę po alkoholu mieszkaniec powiatu ciechanowskiego został ukarany mandatami w łącznej kwocie 3600 złotych. Kierująca Toyotą była trzeźwa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze