Samochód osobowy zderzył się z szynobusem na przejeździe kolejowym w miejscowości Kaczorowy na terenie gminy Raciąż.
Do zdarzenia doszło we wtorek (23 czerwca) około godz. 20:20 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Z policyjnych ustaleń wynika, że poruszający się od strony Płońska w kierunku Sierpca szynobus zderzył się z samochodem osobowym marki Volkswagen, który jechał od Raciąża w kierunku Płońska. Autem kierował 28-latek z Płońska.
Kierujący autem podróżował sam i był trzeźwy. Z kolei w szynobusie znajdowało się 6 pasażerów i 2 osoby z obsługi. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń.
- 28-latek za niezastosowanie się do znaku "STOP" został ukarany mandatem oraz otrzymał punkty karne - poinformowała nadkom. Kinga Drężek-Zmysłowska, oficer prasowy komendy policji w Płońsku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze