Reklama

Piraci drogowi w Ciechanowie i Pęchcinie. Stracili prawa jazdy

Policjanci z Ciechanowa jednego dnia zatrzymali prawa jazdy dwóm kierowcom, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. Zostali zatrzymani na terenie Ciechanowa i Pęchcina.

W ostatni poniedziałek (22 czerwca) na ul. Płockiej w Pęchcinie patrol drogówki zatrzymał do kontroli kierowcę fiata. 38-latek z powiatu łowickiego jechał przez teren zabudowany z prędkością 102 km/h. Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 52 km/h mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Otrzymał też mandat w wysokości 1500 zł i 13 punktów karnych.

Tego samego dnia z prawem jazdy pożegnał się 19-latek. Młody mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, kierujący pojazdem marki BMW, jechał ul. Kasprzaka w Ciechanowie z prędkością 124 km/h. W tym przypadku sprawa trafi do sądu.

Reklama

Policja apeluje do kierowców o rozsądek na drogach i przypomina, że nadmierna prędkość pozostaje jedną z głównych przyczyn najpoważniejszych wypadków.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Kotbury - niezalogowany 2026-06-25 10:12:06

    W kółko tylko Pęchcin, Kasprzaka i Mleczarska, poza tym hulaj dusza piekła nie ma. W całym mieście wieczorami jeden ryk i pisk!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Ciechanowinaczej.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości