Od dziś (24 czerwca) obowiązuje zmieniona organizacja ruchu na węźle łączącym S7 z drogą wojewódzką nr 571 Naruszewo - Pułtusk. Uruchomione zostały trzy z czterech łącznic węzła Przyborowice w powiecie płońskim.
Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, jadąc S7 zarówno od strony Gdańska i Warszawy na węźle można zjechać na DW571. Z kolei z drogi wojewódzkiej można wjechać na S7 w stronę Gdańska.
- Na ostatniej z łącznic, umożliwiającej wjazd na S7 w kierunku Warszawy, prowadzone są jeszcze prace. Kierowcy mogą korzystać z objazdu przez sąsiedni węzeł Poczernin. Zamknięty jest jeszcze wjazd na drogę lokalną wzdłuż S7 po jej zachodniej stronie - przekazuje GDDKiA.
Na odcinku S7 Płońsk Południe - Załuski cały czas obowiązuje jeszcze ograniczenie prędkości do 100 km/h. Wykonawca przygotowuje dokumentację powykonawczą, która jest niezbędna do uzyskania decyzji o pozwoleniu na użytkowanie. - Gdy ją otrzymamy, wprowadzimy stałą organizację ruchu dla drogi ekspresowej S7 i dopuszczalna prędkość wzrośnie do standardowych 120 km/h. Na drodze wojewódzkiej nr 571 oraz na łącznicach węzła Przyborowice obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 50 km/h - informuje zarządca drogi.
Z kolei w obrębie ronda na węźle Przyborowice, po zachodniej stronie S7, wykonawca będzie prowadził prace brukarskie, które ze względu na dostawy materiałów mogą powodować czasowe utrudnienia oraz krótkotrwałe wstrzymania ruchu. Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do nowego oznakowania.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze