:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C bezchmurnie

Reklama na 

Szukasz sposobu na zainteresowanie lokalnej społeczności tym co robisz? Dobrze trafiłeś. 

Portal CiechanowInaczej.pl od samego początku swojej działalności zwiększa liczbę swoich odbiorców. To dzięki naszej codziennej pracy, najświeższym informacjom oraz profesjonalnemu i zaagażowanemu podejściu do roli mediów w lokalnej społeczności, udało nam się w zeszłym roku odnotować ponad 100 procentowy wzrost popularności. W 2016 roku odwiedzało nas średnio trochę ponad 50 000 unikalnych użytkowników miesięcznie. W 2017 roku było ich już ponad 100 000. 

Raport Google Analitics:Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oraz spersonalizowanemu podejściu do kwestii wizerunku i komunikacji medialnej, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym reklamodawcom maksymalne zasięgi przekazu. Wzrost popularności naszego portalu to nie efekt "sztuczek pozycjonerskich", a nic innego jak konsekwencja optymalnego dopasowania treści, jak i funkcji do lokalnego rynku. Dostarczamy m.in. darmową platformę ogłoszen lokalnych, katalog firm, moduł adopcji zwieżaków oraz nekrologi. Dzięki atrakcyjnym materiałom, zarówno tym pisanym jak i wideo, w 2018 roku nasza pozycja również wzrosnie. Na potwierdzenie tego przedstawiamy kolejny raport. Średnio dziennie w ostatnim miesiącu dotarliśmy do ponad 9500 użytkowników, w ciągu 7 dni do ponad 32 000, a w ciągu całego miesiąca do blisko 95 000 unikalnych użytkowników. Co dało ponad 3 miliony wyświetleń w skali miesiąca

Cennik dostępnych formatów reklam na portalu:

Banery rotacyjne:

 Banery "na wyłączność" na stronie głównej. 


 

 

Artykuł sponsorowany - 300 zł netto za publikację

Często stosowanym w nowoczesnej komunikacji z klientem narzędziem są artykuły sponsorowane. Również w naszej ofercie nie może ich zabraknąć. W cenie tekiej usługi otrzymują Państwo – publikację art. na portalu oraz zamieszczenie artykuły na naszym profilu facebookowym.


Reklama Wideo - 80 zł netto za 1000 wyświetleń

Możemy również zaproponować Państwu reklamę w naszych materiałach wideo. Relacje z wydarzeń, koncertów czy sondy miejskie cieszą się dużą popularnością wśród naszych odbiorców. Reklama zamieszczona w naszym materiale na pewno zwróci uwagę odbiorców.


I jeszcze więcej... 

Powyższa oferta jest podstawową propozycją. Poza nią możemy zaproponować wiele ciekawych i nowoczesnych rozwiązań pozwalających na odpowiednią komunikację z klientami.

W przypadku zainteresowania lub pytań zapraszamy o kontaktu. Chętnie spotkamy się, odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy odpowiednie rozwiązania.

Wystawiamy faktury VAT

 

Kontakt:
reklama@ciechanowinaczej.pl
tel.+48 505 150 635

Wydawcą portalu jest:


R4BC.PL Sp. z o.o. ; 06-400 Ciechanów; Pl. T. Kościuszki 13a lok. 7

NIP 566 201 75 39; REGON 366475544; KRS 0000661439