Reklama

Wasze Info: Tor przeszkód zamiast ścieżki spacerowej. Bobry znów sieją spustoszenie na Krubinie [zdjęcia]

Powrócił problem bobrów, które podgryzają drzewa w pobliżu zbiorników wodnych na Krubinie. O sprawie poinformował nas jeden z naszych Czytelników.

- Chciałbym zwrócić uwagę, jak wygląda nowo wybudowana ścieżka na Krubinie. Miała być dla spacerujących, a zrobił się tor przeszkód. A to wszystko za sprawą bobrów, które robią niezłe spustoszenie. Dla potwierdzenia wysyłam kilka zdjęć. Ta sytuacja jest już od kilku dni, a miasto nawet nie myśli żeby powycinane drzewa usunąć. Rzekomo ścieżki miałby być stworzone dla spacerujących wieczorami, ale w tej sytuacji chyba się nie da - przekazuje w wiadomości do redakcji mieszkaniec.

To nie pierwszy raz, gdy bobry w ten sposób zaznaczają swoją obecność na Krubinie. W przeszłości w tego typu sytuacjach ratusz zapewniał, że pracownicy stosownego wydziału na bieżąco monitorują miejsca bytowania rodzin bobrów. W tym celu pnie drzew zabezpieczano siatkami. Wygląda na to, że bobry znów są o krok przed urzędnikami.

Reklama

Czytaj też:

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Janusz - niezalogowany 2023-11-17 14:21:53

    Wolność dla boberów, niech sobie żyją, to ich teren ! Wypad ludzie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Krzysztof - niezalogowany 2023-11-18 21:47:56

    Typowy Janusz...

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kotbury - niezalogowany 2023-11-17 14:40:01

    Projektant nie podumał, że bobery tam mieszkają?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Ciechanowinaczej.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości