Reklama

Awans jest ich! Młodzicy MKS Ciechanów zagrają w lidze wojewódzkiej [zdjęcia]

Duży sukces zawodników MKS-u Ciechanów z rocznika 2013. Drużyna młodzików zakończyła sezon ligowy na podium w swoim okręgu i awansowała na szczebel wojewódzki.

W ostatnim meczu sezonu drużyna z Ciechanowa zremisowała na trudnym terenie w Przasnyszu, pieczętując swój awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Mecz z MKS-em Przasnysz zakończył się wynikiem 1:1, a gola na wagę "zwycięskiego remisu" zdobył Filip Kałwa. Podopieczni trenerów Leszka Geska i Łukasza Jarzynki już tydzień wcześniej zrobili ogromny krok w kierunku awansu, pokonując 3:2 na swoim stadionie po zaciętym pojedynku Mławiankę Mława. 

Młodzicy MKS-u Ciechanów zakończyli sezon na 3. miejscu, co dało im awans do ligi wojewódzkiej. Teraz przed nimi zasłużony odpoczynek, a już wkrótce początek rywalizacji na wyższym poziomie. Dodajmy, że rozgrywki okręgowe wygrała Narew Ostrołęka, wyprzedzając Mławiankę i właśnie ekipę z Ciechanowa.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Ciechanowinaczej.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości