Duży sukces zawodników MKS-u Ciechanów z rocznika 2013. Drużyna młodzików zakończyła sezon ligowy na podium w swoim okręgu i awansowała na szczebel wojewódzki.
W ostatnim meczu sezonu drużyna z Ciechanowa zremisowała na trudnym terenie w Przasnyszu, pieczętując swój awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Mecz z MKS-em Przasnysz zakończył się wynikiem 1:1, a gola na wagę "zwycięskiego remisu" zdobył Filip Kałwa. Podopieczni trenerów Leszka Geska i Łukasza Jarzynki już tydzień wcześniej zrobili ogromny krok w kierunku awansu, pokonując 3:2 na swoim stadionie po zaciętym pojedynku Mławiankę Mława.
Młodzicy MKS-u Ciechanów zakończyli sezon na 3. miejscu, co dało im awans do ligi wojewódzkiej. Teraz przed nimi zasłużony odpoczynek, a już wkrótce początek rywalizacji na wyższym poziomie. Dodajmy, że rozgrywki okręgowe wygrała Narew Ostrołęka, wyprzedzając Mławiankę i właśnie ekipę z Ciechanowa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze