Reklama

Wasze Info: Uszkodzenie auta w Ciechanowie. Sprawcy szuka policja [zdjęcia/wideo]

W nocy z 29 na 30 listopada przy ul. Płońskiej w Ciechanowie o godzinie 1.41 w nocy nieznany sprawca uszkodził opel insignia, należący do mieszkańca Ciechanowa, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Jest poszukiwany. Dysponujemy krótkim nagraniem z tej sytuacji.

Widać na nim, jak samochód zaczyna zjeżdżać do prawej strony, „odbija się” od auta należącego do mieszkańca Ciechanowa, a następnie oddala się, w zasadzie nawet nie zwalniając. Nagranie niestety nie jest najlepszej jakości. O wiele lepiej efekty tego, co się stało, widać na zdjęciach. Jedno i drugie otrzymaliśmy od właściciela uszkodzonego samochodu, który zaparkowany był przy ul. Płońskiej, naprzeciwko sklepu firmy Elektron.

Reklama

- Dałem szansę sprawcy na polubowne załatwienie sprawy, umieszczając post w Internecie. Nie przyniosło to skutku, dlatego sprawa została zgłoszona na policję. W momencie zdarzenia pojazd sprawcy poruszał się z dużą prędkością. Kolor samochodu to czarna perła (zostawił zostawił część swojego lusterka). Sukcesywnie docieram do kolejnych nagrań i uzyskanie numerów tablic rejestracyjnych i znalezienie sprawcy pozostaje kwestią czasu – twierdzi nasz Czytelnik, któremu sprawca uszkodził auto.

Straty wbrew pozorom nie są małe. Zakup nowego lusterka właściciel ocenia na 2 tys. zł, a do tego trzeba pomalować kilka elementów karoserii. To wydatek kolejnych co najmniej kilku tysięcy złotych. Marka auta sprawcy na razie nie jest jeszcze znana. Na miejscu zdarzenia "zgubił" on lusterko z własnego auta. Nasz rozmówca ma nadzieję, że za naszym pośrednictwem uda się ustalić, kto stoi za tym zdarzeniem. Może ktoś tej nocy w Ciechanowie jechał za czarnym autem, które widoczne jest na nagraniu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/12/2025 14:19
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Młody - niezalogowany 2025-12-09 20:04:12

    Poniosło go z tym lusterkiem za 2tysiace. Do tego grata to kiedyś kupiłem nowe za 700zl full opcji i pod kolor.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Kotbury - niezalogowany 2025-12-09 21:36:55

    Dodaj tylko, że to był "zamiennik". Po pół roku przestało grzać, a po następnym zaczęło czarnieć po obwodzie.

    • Zgłoś wpis
  • Młody - niezalogowany 2025-12-10 06:49:49

    Kotbury tam też już był zamiennik

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości