W nocy z 29 na 30 listopada przy ul. Płońskiej w Ciechanowie o godzinie 1.41 w nocy nieznany sprawca uszkodził opel insignia, należący do mieszkańca Ciechanowa, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Jest poszukiwany. Dysponujemy krótkim nagraniem z tej sytuacji.
Widać na nim, jak samochód zaczyna zjeżdżać do prawej strony, „odbija się” od auta należącego do mieszkańca Ciechanowa, a następnie oddala się, w zasadzie nawet nie zwalniając. Nagranie niestety nie jest najlepszej jakości. O wiele lepiej efekty tego, co się stało, widać na zdjęciach. Jedno i drugie otrzymaliśmy od właściciela uszkodzonego samochodu, który zaparkowany był przy ul. Płońskiej, naprzeciwko sklepu firmy Elektron.
- Dałem szansę sprawcy na polubowne załatwienie sprawy, umieszczając post w Internecie. Nie przyniosło to skutku, dlatego sprawa została zgłoszona na policję. W momencie zdarzenia pojazd sprawcy poruszał się z dużą prędkością. Kolor samochodu to czarna perła (zostawił zostawił część swojego lusterka). Sukcesywnie docieram do kolejnych nagrań i uzyskanie numerów tablic rejestracyjnych i znalezienie sprawcy pozostaje kwestią czasu – twierdzi nasz Czytelnik, któremu sprawca uszkodził auto.
Straty wbrew pozorom nie są małe. Zakup nowego lusterka właściciel ocenia na 2 tys. zł, a do tego trzeba pomalować kilka elementów karoserii. To wydatek kolejnych co najmniej kilku tysięcy złotych. Marka auta sprawcy na razie nie jest jeszcze znana. Na miejscu zdarzenia "zgubił" on lusterko z własnego auta. Nasz rozmówca ma nadzieję, że za naszym pośrednictwem uda się ustalić, kto stoi za tym zdarzeniem. Może ktoś tej nocy w Ciechanowie jechał za czarnym autem, które widoczne jest na nagraniu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Poniosło go z tym lusterkiem za 2tysiace. Do tego grata to kiedyś kupiłem nowe za 700zl full opcji i pod kolor.
Dodaj tylko, że to był "zamiennik". Po pół roku przestało grzać, a po następnym zaczęło czarnieć po obwodzie.
Kotbury tam też już był zamiennik
Podróbka z Chin to teraz na modzie tak jak samochody
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Czytam komentarze i dochodzę do wniosku, że w większości piszą byli milicjanci. Jak poszedłeś na MO zgłosić kradzież roweru to był komentarz- Panie pod sklepem pan zostawił, nie było innego miejsca, kłódka była słaba, rower stary itd, Czułeś , że jesteś winny nie złodziej. Wracałeś do domu bez roweru z poczuciem winy.
No nie do końca, nie chwale tey nayebaney szumowiny co tak zaiwaniala przez miasto i pruje inne auta, ale po wuja stawać, parkiwac na takiej ruchliwej ulicy??? Napisałam tylko, ze na drugi raz, jak już se wyklepie tego zloma, to nie zaparkuje na ulicy tylko poszuka te 200-500m dalej i pójdzie z buta jak normalny człowiek i nie będzie tracić czasu na szukanie szumowiny.
Nagranie bardzo kiepskiej jakości, ciężko stwierdzić co to za auto ale bryło podobne do Peugeota 508 2010-> sedan
Poniosło go z tym lusterkiem za 2tysiace. Do tego grata to kiedyś kupiłem nowe za 700zl full opcji i pod kolor.
Dodaj tylko, że to był "zamiennik". Po pół roku przestało grzać, a po następnym zaczęło czarnieć po obwodzie.
Kotbury tam też już był zamiennik