Ksiądz Arkadiusz Ronowicz (na zdjęciu z prawej strony) żegna się z parafią pw. św. Stanisława BM w Glinojecku. W czwartek (25 czerwca) o zmianie jego miejsca posługi poinformowała kuria płocka.
Wikariusz był związany z parafią w Glinojecku przez niespełna 2 lata. Od 1 lipca został mianowany przez Biskupa Płockiego wikariuszem parafii św. Maksymiliana Kolbego w Sierpcu. - Księże Arkadiuszu, z serca dziękujemy za czas posługi w naszej parafii: za sprawowane Eucharystie, głoszone Słowo Boże, posługę w konfesjonale, katechezę, obecność pośród dzieci, młodzieży i dorosłych oraz za wszelkie dobro, które dokonało się dzięki Księdza pracy i kapłańskiej obecności. Na nowym etapie kapłańskiej drogi życzymy Księdzu obfitego Bożego błogosławieństwa, światła Ducha Świętego, opieki Matki Bożej oraz ludzkiej życzliwości w nowej wspólnocie parafialnej - przekazała parafia pw. św. Stanisława BM w Glinojecku. W najbliższą niedzielę (28 czerwca) podczas mszy św. o godz. 11:00 parafia oraz wierni podziękują duchownemu za jego pracę w parafii.
Jak już wiecie z naszego portalu, parafia w Glinojecku wkrótce zyska nowego wikariusza. Pod koniec sierpnia trafi do niej ks. mgr Przemysław Krysztofiak, dotychczasowy wikariusz w parafii pw. św. Piotra Apostoła w Ciechanowie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
ten z lewej to płacze? nauczają słów człowieka który mówił o równości wszystkich wobec siebie a sami hierarhię stworzyli potężną jak dobra firma
Jeszcze wiele nauki przed Tobą. Zacznij od ortografii.
ten z lewej to płacze? nauczają słów człowieka który mówił o równości wszystkich wobec siebie a sami hierarhię stworzyli potężną jak dobra firma
Jeszcze wiele nauki przed Tobą. Zacznij od ortografii.