Kolejna potańcówka dla seniorów odbyła się w środę (24 czerwca) w Ciechanowie. Comiesięczna impreza taneczna ponownie cieszyła się bardzo dużą frekwencją.
Była to już czwarta w tym roku potańcówka dla seniorów. Mieszkańcy bawili się w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Kraszewskiego. Było dużo tańca, śpiewu, dobrej energii i uśmiechu. Nieco starsi Ciechanowianie po raz kolejny udowodnili, że potrafią doskonale się bawić, a tego typu imprezy są przez nich oczekiwane.
Potańcówkę zorganizowała Ciechanowska Rada Seniorów we współpracy z Urzędem Miasta Ciechanów. A już w lipcu i sierpniu potańcówki dla seniorów będą organizowane w plenerze: 23 lipca na Zielonym Targu, a 20 sierpnia na terenie Ogrodu Społecznego (ul. Augustiańska).
Zachęcamy do oglądania fotorelacji z czerwcowej potańcówki w Ciechanowie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jednag mażenia siem speuniajo!
A no spełniajom spełniajom, ładnie się z Kaziem bawiliśmy.
Ile można , seniorzy i seniorzy, chyba za dużo dofinansowań do tych baletów, wycieczek itd. Już mdli od tych głupot , zachowuja sie jak nastolatki a u lekarzy umierający i niepełnosprawni. Pomyślcie wiecej o osobach w średnim wieku.
Jednag mażenia siem speuniajo!
A no spełniajom spełniajom, ładnie się z Kaziem bawiliśmy.
Ile można , seniorzy i seniorzy, chyba za dużo dofinansowań do tych baletów, wycieczek itd. Już mdli od tych głupot , zachowuja sie jak nastolatki a u lekarzy umierający i niepełnosprawni. Pomyślcie wiecej o osobach w średnim wieku.