:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C słabe opady deszczu

Tragedia na budowie w Ujazdówku. 23-latek spadł z wysokości kilkunastu metrów

Pozostałe Zdarzenia, Tragedia budowie Ujazdówku latek spadł wysokości kilkunastu metrów - zdjęcie, fotografia

Nie żyje 23-latek, który w trakcie wykonywania prac budowlanych spadł z dachu hali. Sprawę bada ciechanowska prokuratura.

Wszystko wydarzyło się w ostatnią środę, 30 maja. Około godz. 10:00 na terenie jednej z firm w miejscowości Ujazdówek pod Ciechanowem doszło do wypadku podczas prac budowlanych. - Według wstępnych ustaleń 23-letni obywatel Ukrainy spadł z dachu budowanej hali produkcyjnej. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie niestety pomimo udzielonej pomocy medycznej zmarł - poinformowała nas kom. Jolanta Bym, oficer prasowy policji w Ciechanowie.

Z naszych ustaleń wynika, że mężczyzna spadł z wysokości około 15 metrów. Do szpitala trafił z rozległymi obrażeniami. Obecnie policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ciechanowie prowadzi w tej sprawie postępowanie. Jeszcze dziś (1 czerwca) ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok 23-latka. Do sprawy będziemy powracać.


Tragedia na budowie w Ujazdówku. 23-latek spadł z wysokości kilkunastu metrów komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-06-01 12:15:04

    Właciciele Cedrobu mają krew na rękach bo to u nich ten wypadek,szkoda tego młodego chłopaka-przyjechał zarobić na życie,a wraca przez takich dorobicieli w trumie do domu.Słów na was brak,będziecie smażyć się w piekle za takie wykorzystywanie i ludzką krzywdę.Bóg was oceni-tam na szczęście wszyscy będą równi.Kondolencje dla rodziny

  • Gość - niezalogowany 2018-06-01 12:39:35

    Zgadzam się Kadolencje rodzinie!

  • gość 2018-06-01 12:42:16

    Jeśli to było na budowie to odpowiedzialność ponosi firma budowlana zatrudniająca pracowników i odpowiadająca za ich bezpieczeństwo a nie Cedrob z tą krwią to ostrożnie.

  • Gość - niezalogowany 2018-06-01 13:36:22

    Przrcież to nie wina cedrobu a podwykonawcy. Kondolencje dla rodziny

  • Kurczak - niezalogowany 2018-06-01 13:44:44

    Zastanawia mnie to, że piszący artykuł czy to teraz czy jak zginęła kobieta pod kołami ciężarówki wyjeżdżającej "z jednej z firm..." jak ognia boją się użyć nazwy tej firmy. Wyrazy współczucia dla rodziny.

  • Gość - niezalogowany 2018-06-01 13:58:59

    Na pewno był na uprzęży, w kasku itd wszystko zgodnie z przepisami bhp. Czy to wykonawca czy właściciel firmy w której jest wykonywane remonty, budowy powinien zwracać uwagę na takie rzeczy. Jednak przepisy bhp w całej Polsce na budowach są nie przestrzegane. A taki Ukrainiec przyjechał zarobić i co mu każą i jak mu każą robi. Zresztą czy to Ukrainiec czy Polak, szef każe sługa robi.

  • Gość - niezalogowany 2018-06-01 17:40:51

    Ukrainiec czy nie Ukrainiec ktoś za ta śmierć powinien ponieść karę i to bardzo surowa. Bo kto pozwala wchodzić na wysokości i pracować bez żadnego zabezpieczenia? A wiadomo chciał zarobić to jak nic nie dali żadnego upiecia to i wszedł. Żal chłopaka ......Najszczersze Kondolencje dla rodziny

  • Gość - niezalogowany 2018-06-01 20:50:41

    Ponad godzinę trwało zanim go zabrali, ambulans, śmigłowiec LPR, strażacy, policja.. ogólnie szkoda chłopaka, byłem tam i widziałem w jakim był stanie

  • Misiek - niezalogowany 2018-06-01 21:18:02

    Ciekawe czy prokurator zbada też sposób zatrudnienia pracowników przez tą firmę budowlaną??? Zanim przyjechało.pogotowie i policja część pracowników uciekła do pobliskiego lasku. ZAPEWNE MAJĄ UMOWY, NIE PRACUJĄ NA CZARNO I MAJĄ ODPOWIEDNI SPRZĘT..i bali się że może się wyda ta UCZCIWOŚĆ. A co do Cedrobu..to oni mają zajebistego BHPowca, który każdy wypadek w pracy przekreci tak, że zawsze to wina pracownika. W piekle to powinien się smażyć prezes tego obozu pracy. Nie szanują ludzi, płacą grosze a cała kadra zarządzająca to pocioty z okolic Mławy i Radzanowa, którzy traktują pracowników jak plebs i g..wno.

  • Gość - niezalogowany 2018-06-01 21:41:30

    Szmaciarze obrzympaly!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-06-01 21:52:38

    Do Misiek: sprzęt to akurat mają inną sprawa czy z niego korzystają

  • Gość - niezalogowany 2018-06-01 21:57:34

    Prawda niestety jest taka że nie miał żadnych zabezpieczeń używanych w trakcie prac na wysokości, cudem już było to, że przeżył sam upadek na uwałowaną ziemię o twardości betonu

  • Misiek - niezalogowany 2018-06-01 22:15:42

    To obowiązkiem pracodawcy jest dbać o bezpieczeństwo pracownika i nadzorować to czy z tych zabezpieczeń korzysta.. Prawda jest taka, że często te wszystkie sprzęty są dla ewentualnej kontroli.. W Cedrobie wiele osób poparzylo się plynami mającymi a wszelkie maski, okulary czy odzież ochronna byla zamknieta na klucz w szafach bo przecież oszczędności i trzeba byłoby często wydawać, a później jak coś się stało to wina pracownika.

  • Gość - niezalogowany 2018-06-01 22:26:16

    Nie mogę inaczej napisać po tym jak przeszedłem tam piekło. Cedrob to obóz pracy. A ci co nim rządzą to banda. Klika. Mafia co żeruje na ludziach. Im gorszy skurwysyn tym bliżej kierownika. A kim jest kierownik? To pytanie retoryczne. I ta pięknozębna blond lejdi. Szeroki uśmiech, buźka z żurnala a kawał suczyska. Ciągle tam rządzą na Ujazdówku. Żal mi tych parobków roboli, co się sprzedali temu zakładowi, ale to już ich problem.

  • Gość - niezalogowany 2018-06-01 22:54:29

    Gdybyż ten"pracodawca" był obecny cały czas na miejscu...z tego co wiem to kawał s.....a

  • Gość - niezalogowany 2018-06-01 22:58:38

    Nie wiem jak to funkcjonuje w cedrobie, natomiast dzień w dzień widzę co dzieje się na budowie, o szefie tego chłopaka powiem tylko tyle że...nie wyglądał na szczególnie przejętego, może to nie jego pierwszy raz?

  • Gość1233 - niezalogowany 2018-06-01 22:58:49

    Cedrob to jest duży zakład pracy i tak naprawdę w naszym Ciechanowie nie ma zbyt wiele pracy więc ci ludzie którzy tam pracują cieszą się z tego że wogole tam pracują. Ale za taką pracę jaka jest tam powinien człowiek zarabiać przynajmniej 3tys. Netto. Bo tam nikt nie postoi... I bardzo mądra osoba wymyśliła to prace po 10 godz. I 20 min. Przerwy. Kto się na to zgodził???? Kierownictwa nie ma co obrażać bo oni siedzą w tym biorowcu i nawet nie mają pojęcia co się tam naprawdę dzieje. A jak idą zobaczyć do tego okna to już brygadzista lata i krzyczy żeby było posprzątać i maski na oczy. Bo będzie problem. A mięso leży na podłodze i wszystko ok. Nie ma wogole słów na to co się tam dzieje....

  • Kriss - niezalogowany 2018-06-02 01:12:38

    Dyrektorzy i kierownicy doskonale znają problem bo sami cisną by na każdym kroku ciąć koszty. Dzięki temu oni mają później większą premię z zaoszczędzonej puli pieniędzy. Niestety na tym wszystkim cierpią ci wszyscy, którzy pracują po kilkanaście godzin w pocie czoła. Ktoś mówi o przestrzeganiu zasad i norm?? Ludzie!!! W biurowcu siedzą ci wszyscy, którzy dostali pracę mając odpowiednie plecy i powiązania z ludźmi z zarządu więc nie będą walczyć o tych "murzynów" dzięki którym oni mogą brać dobre pensje i rozbijać się służbowymi toyotami. Poza tym wystarczy trochę poczytać, pogrzebać w internecie by zrozumieć czemu Cedrob ma nad sobą parasol ochronny i żadne inspekcje czy kontrole organów państwowych nie ogarna tego burdelu.

  • Gość - niezalogowany 2018-06-02 08:00:06

    To nie wina cedrobu tylko firmy generalnej sam wiem co tam się dzieje bo tam pracowałem . Najprawdopodobniej młody chłopak niemiale żadnych zabezpieczeń bo są używane tylko dla kontroli i tylko są wtedy zakładane większość sprzętu powinien wymieni i tak sam powinny być bariery zabezpieczajace i siatki ale na takich budowach nikt tego nie używa.

  • gość 2018-06-02 10:54:52

    a co słychać w firmie remiren...t zabezpieczenia rozdał już szef swoim pracownikom z ukrainy ???

  • Gość - niezalogowany 2018-06-02 12:55:52

    To co to za firma

  • Gość - niezalogowany 2018-06-02 13:59:36

    Ktoś tu jest w błędzie bo Ramirent nie buduje cedrobu

  • gość 2018-06-02 22:09:17

    ramirent cedrobu nie buduje ale buduje blok przy ul.witosa pracownicy z ukrainy ,park handlowy Bonus obok kaufland pracownicy z ukrainy

  • Gość - niezalogowany 2018-06-02 23:42:52

    Oby tych wszystkich szefów i ich rodziny spotkalo to co oni robią zwierzętom to zwykli smieciarze a zarabiają sto razy więcej niż niejeden lekarz pamietajcie karma wraca !!!!!!

  • AAAAA - niezalogowany 2018-06-03 10:04:02

    Dobry pracodawca szanuje swoich pracowników i wynagradza ich w taki sposób by czuli, że są ważnym ogniwem w tym całym procesie. Mądry pracodawca dba o bezpieczeństwo swoich pracowników i przestrzega określonych norm i zasad. Uczciwy pracodawca nie wykorzystuje swoich pracowników. Niestety Cedrob nie charakteryzuje się żadna z powyższych cech. Ludzie są traktowani jak smieci, a gdy ktoś pójdzie na skargę nawet do samego prezesa to usłyszeć może "JAK CI SIĘ NIE PODOBA TO SP....AJ DO KADR PO PAPIERY BO NIKT CIĘ SIŁĄ NIE TRZYMA, A NA TWOJE/WASZE MIEJSCE MAM TYSIĄCE INNYCH OSÓB"!! Tylko za rządów Kozlakiewicza było w tej firmie naprawdę dobrze. Pomijając przynależność do PO to jako prezes był dobrym gospodarzem i pracodawca. Szanował ludzi, płacił lepiej i przede wszystkim kadrę miał bardziej normalną.

  • Gość - niezalogowany 2018-06-03 11:29:57

    Nie zlorzecz źle rodzinom szefów bo to tak jakbyś pragnął śmierci dzieci łachudro niemyta! Taka już jest kolej rzeczy że są bogaci i biedni na tym świecie, tak było i tak będzie. Ci bogaci będą zawsze żyli ponad stan, będą posiadali więcej niż potrzeba, a biedota będzie ciężko harowac za grosze po 12 godzin i więcej i żaden śmiertelnik tego nie zmieni!!! Taka jest nasza natura ludzi jako ponoć najbardziej rozwinięta forma życia!

  • Gość - niezalogowany 2018-06-03 13:41:27

    Oby za to jak traktują ludzi w tym obozie spotkała ich kara na tym lub innym świecie. Amen.

  • Kriss - niezalogowany 2018-06-03 15:36:27

    Widzę, że poziom niektórych piszących jest równie prymitywny jak poziom zarządzających tym drobiowym cyrkiem!! Przypadek?? Nie sądzę!! Nazywanie kogoś "śmierdząca lachudra" charakteryzuje zapewne jakiegoś pociota, który jedyne co czuje od siebie to zapach drobiowego łajna, którego pilnuje i bez którego umarlby z głodu. I w pełni popieram głosy tych, że sprawiedliwość powinna sięgnąć bezpośrednio lub pośrednio wszystkich, którzy wykorzystuja ludzi w tym czy innym obozie pracy.

  • Antoni - niezalogowany 2018-06-03 18:16:01

    Sprawiedliwość tak ale nie życzenie śmierci dzieciom! Nie wiem o kim piszesz ze czuje lajno smierdzace kur, ale na pewno nie o pociotach prezesów. Lajno czuje plebs który te kuraki musi odrabiać... Więc sorry!

  • gość 2018-06-03 21:00:27

    na każdej legalnej budowie powinna znajdować się tablica informacyjna z której wynika, co to za inwestycja, kto jest inwestorem, wykonawcą i dane kierownika budowy

  • Gość - niezalogowany 2018-06-03 21:08:41

    A z jakiej firmy byl ten czlowiek ktory zginąl? Z ciechanowskiej? Wie ktos?

  • Kriss - niezalogowany 2018-06-03 21:24:15

    Mówiąc o pociotach smierdzacych lajnem miałem na myśli tych wszystkich co nadzoruja "proces produkcji" tych "skoksowanych zwierząt"!!

  • Kriss - niezalogowany 2018-06-03 21:32:31

    A największym plebsem są właśnie ci wszyscy nieudacznicy życiowi, których prezesi musieli wciągnąć na stołki bo do innej pracy nikt by ich nie przyjął!!! Cześć z nich nie potrafi się nawet poprawnie wyslowic i zachować, co dało się dostrzec na imprezie z okazji 25 lecia tej firmy. Im wyższy stołek tym większy barak i prostak.

  • Kriss - niezalogowany 2018-06-03 21:33:44

    A największym plebsem są właśnie ci wszyscy nieudacznicy życiowi, których prezesi musieli wciągnąć na stołki bo do innej pracy nikt by ich nie przyjął!!! Część z nich nie potrafi się nawet poprawnie wyslowic i zachować, co dało się dostrzec na imprezie z okazji 25 lecia tej firmy. Im wyższy stołek tym większy burak i prostak.

  • Antoni - niezalogowany 2018-06-03 22:03:13

    Zamilcz bo przemawia przez ciebie żółć i zazdrość!a ty co tam robisz ze jesteś taki zorientowany w firmie? Na obchody 25 lecia jeździsz? Zmieniasz gnoj kurakom czy prezesowi dupe podcierasz?

  • Kriss - niezalogowany 2018-06-03 23:02:54

    Antoni nie spinaj się jak plandeka na żuku bo Ci żyłka pęknie i do emerytury nie dotrwasz. Nie trzeba pracować w tym burdelu by wiedzieć co się tam dzieje. Wystarczy posłuchać byłych lub obecnych pracowników, którzy uciekają gdy tylko pojawia się opcja innej pracy. A impreza firmowa?? Zapomniałeś chyba ilu gości zaproszono z zaprzyjaźnionych instytucji i urzędów. I jeszcze jedno.. jak można podcierac dupe gdy Ty już w niej jesteś?? !! Więc do pracy chlopcze bo ktoś fuche Ci odbierze.

  • gość 2018-06-04 08:02:49

    Za ten wypadek odpowiedzialna jest firma budowlana, ale przy okazji posypało się kilka słów prawdy na temat traktowania pracowników Cedrobu. Ludzie chcą pracować, ale również chcą być odpowiednio wynagradzani. Prezesi nie wiedzą wszystkiego, co dzieje się w zakładzie. Przede wszystkim powinni porozmawiać czasami z pracownikami wszystkich sekcji. Nie z kierownikami czy dyrektorami, z pracownikami. Może wtedy otworzą oczy. Na dyrektorskich i kierowniczych stanowiskach zarabiają dobre pieniądze, szkoda tylko, że nie doceniają tego, iż to dzięki podległym im pracownikom mają to, co mają. SZACUNKU dla innych kadro kierownicza!!! Kiedyś role mogą się odwrócić i pytanie, czy chcielibyście pracować i poświęcać swój czas kosztem rodziny dla marnych groszy i bez odrobiny szacunku???

  • Gość - niezalogowany 2018-06-04 08:53:50

    Wiem jedno. Najlepsi ludzie stamtąd odchodzą sami lub nie przedłuża im się umowy pod byle pretekstem. Ewentualnie są wyrzucani. Ci którzy tam pracują i są blisko brygadierów w większości są podpierdalaczami. Ogólnie w życiu nikomu nie polecę tego zakładu. Kolesiostwo. Układy. Podłość. I nie wiesz czy na powitanie nie podajesz ręki sprzedajnej łachudrze i donosicielowi.

  • gość 2018-06-04 10:06:42

    "JAK CI SIĘ NIE PODOBA TO SP....AJ DO KADR PO PAPIERY BO NIKT CIĘ SIŁĄ NIE TRZYMA, A NA TWOJE/WASZE MIEJSCE MAM TYSIĄCE INNYCH OSÓB" trafiłeś w samo sedno już nie raz to słyszałem na zakładowej stołówce od kierownika B.

  • Gość1 - niezalogowany 2018-06-04 16:17:03

    Ako to je možné? Ten majiteľ tej práce musi zaplatiť vsetko pre rodičov chalana s Ukrajiny! Úprimnú sústrasť...

  • gość 2018-06-04 18:00:39

    Nie mogę patrzeć co niektórzy tu wypisują. Cieszcie się, że na naszym terenie znajduje się firma o takiej sile i potencjale. Kto daje z siebie 100% ten na pewno nie narzeka. A kto liczy, że za samo stawienie się w pracy należy mu się nie wiadomo co, powinien zmienić otoczenie. Dla wiecznie narzekających - trzeba było się uczyć... Na "rozbijanie się" służbową Toyotą trzeba zapracować

  • Artur - niezalogowany 2018-06-04 19:17:25

    Dobry żart. Szkoda, że mało śmieszny. Nie żyjemy w czasach gdzie ludzie będą całować po nogach prezesów i dziękować za sam fakt, że mają pracę. Teraz albo pracodawca płaci i ma pracowników albo szuka ich miesiącami. Mówisz, że trzeba było się uczyć by dostać dobre stanowisko?? Nie trzeba!! Syn jednego z kierowników nie mając matury awansował z nalewacza benzyny na brygadziste. Można? Można! A na służbowe auto faktycznie trzeba zasłużyć.. Na czarną w kombi pod....dalaniem swoich pracowników!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-06-04 20:54:54

    Jak nic się nie zmieniło to buduje cedrob firma mromont resztę zostawię bez komentarza.szkoda się wypowiadać

  • gość 2018-06-04 22:25:50

    "Teraz albo pracodawca płaci i ma pracowników albo szuka ich miesiącami. Mówisz, że trzeba było się uczyć by dostać dobre stanowisko?? Nie trzeba!! Syn jednego z kierowników nie mając matury awansował z nalewacza benzyny na brygadziste. Można? Można! " - sama prawda.

  • gość 2018-06-07 22:03:48

    gdzie jest inspekcja pracy?

  • gość 2018-06-08 06:19:41

    Jak komuś nieudacznicy się nie podoba to niech wyp**** do LG albo na mordor do stolycy

  • Marx - niezalogowany 2018-06-14 13:51:07

    Panie i Panowie.Nie znacie przeszłości Brygadzistów.Niektórzy są z większym doświadczeniem pracy i nie po samej szkole,a zarządzanie paniami do jest dopiero ciężka praca,bo leń chowa się po kontach a inni muszą mi pomagać.Pracownicy nie zwracają uwagi na BHP ,a szkolenie to dla nich nudna rodzina lekcyjna i są efekty.Pozdrawiam.