Reklama

Zmarła była kierowniczka biblioteki

23/06/2026 08:00

Zmarła Danuta Magdalena Wysocka, która pełniła funkcję kierownika Gminnej Biblioteki Publicznej w Opinogórze Górnej i interesowała się jej rozwojem, mimo przejścia na emeryturę.

- Pełniła tę funkcję na początku lat 80. Jej praca, choć niedługa, zapisała się w historii naszej instytucji jako element początkowego etapu rozwoju biblioteki. Przez wiele lat Pani Danuta utrzymywała kontakt z biblioteką. Uczestniczyła w corocznych spotkaniach byłych i obecnych pracowników. W tym roku, ze względu na stan zdrowia, nie mogła wziąć w nim udziału – wspomina ją Magdalena Wiercińska, obecna dyrektorka opinogórskiej biblioteki.

Reklama

Danuta Magdalena Wysocka zmarła 18 czerwca. Miała 66 lat. Nabożeństwo żałobne odbędzie się dziś (23 czerwca) o godz. 12.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Opinogórze Górnej, po którym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na cmentarz parafialny.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/06/2026 08:05
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Ciechanowinaczej.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama