W środę 24 czerwca o godzinie 17:00, w ramach kolejnej Akademii Seniora w Muzeum organizowanej we współpracy z Towarzystwem Miłośników Opinogóry, Muzeum Romantyzmu w Opinogórze zaprasza na spotkanie pt. „Hipoterapia w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze”.
Spotkanie będzie okazją do zapoznania się z pracą Hipoterapeuty, zasad codziennej opieki nad końmi oraz do skorzystania z krótkich przejażdżek na koniu. Zachęcamy do wyposażenia się w wygodny ubiór sportowy, gdyż spotkanie będzie zrealizowane w stajni oraz w formie terenowych zajęć na padoku koni.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. WSTĘP: 1 ZŁ Bilety do nabycia w kasie muzeum przed wydarzeniem.
Miejsce spotkania: Stajnia na terenie folwarku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze