Reklama

Dwa promile i zbyt szybka jazda. Kierowca Audi wpadł w Pęchcinie koło Ciechanowa

Dwa promile alkoholu w organizmie nie przeszkodziły 31-latkowi, by wsiąść za kierownicę samochodu. Został zatrzymany w Pęchcinie, ponieważ przekroczył dopuszczalną prędkość.

Policjanci z ciechanowskiej drogówki zatrzymali do kontroli na ul. Płockiej w Pęchcinie (gmina Ciechanów) kierowcę Audi. Powodem było przekroczenie dozwolonej prędkości o 20 km/h. Okazało się, że to nie wszystko, co 31-latek miał na sumieniu. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mieszkańca powiatu ostrołęckiego 2 promile alkoholu.

Mężczyzna stracił prawo jazdy i został zatrzymany. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi mu do 3 lat więzienia, minimum 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów i minimum 5 tys. zł grzywny. 31-latek został też ukarany mandatem za przekroczenie prędkości.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Ciechanowinaczej.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama