Firma z branży rolniczej z Ciechanowa została Wicemistrzem Krajowym konkursu AgroLiga 2025. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w ogrodach Pałacu Prezydenckiego w Warszawie.
Firma Starowiejska Tomasza Ptasiewicza, mająca siedzibę w Ciechanowie, zdobyła tytuł Wicemistrza Krajowego w tym konkursie w kategorii „Firmy”. Produkcją zdrowej żywności zajmuje się ona od 15 lat. Na podstawie tradycyjnych receptur przygotowuje i sprzedaje domowe pierogi, przecieraki, chleb, smalec, zimne nóżki, sery, wyroby mięsne, kotlety, gołąbki, miody i wiele innych produktów.
Konkurs AgroLiga organizowany jest nieprzerwanie od 1993 r. Inicjatywa jest elementem promocji polskiego rolnictwa, podkreślającym osiągnięcia i innowacyjność w sektorze rolno–spożywczym. Gala finałowa tradycyjnie organizowana jest w siedzibie Głowy Państwa.
Prezydent RP Karol Nawrocki wraz z Małżonką byli gospodarzami tegorocznej, uroczystej Gali AgroLiga 2025. Konkurs organizowany jest przy współpracy z Ministerstwem Rolnictwa. Prezydent wyróżnił najlepszych polskich rolników oraz agroprzedsiębiorców. - Bezpieczeństwo żywnościowe Rzeczypospolitej jest równie ważne dzisiaj dla naszej Ojczyzny, jak bezpieczeństwo militarne, wojskowe, medyczne i energetyczne. I to dzięki Państwu Polacy są bezpieczni żywnościowo – podkreślał Karol Nawrocki.
Wskazywał, że rolnictwo, gospodarstwa rolne, gospodarstwa rodzinne są ważne dla dobrobytu i przyszłości Rzeczypospolitej. – Wykonujecie Państwo ogromną pracę dla naszej Ojczyzny i budujecie nasze narodowe bezpieczeństwo. I za to Wam z całego serca dziękuję, gratulując tych laurów – dodał Prezydent.
Tomasz Ptasiewicz tego samego dnia w Ministerstwie Rolnictwa odznaczony został medalem "Zasłużony dla rolnictwa".
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
A kiedy ZABIORĄ ?????? bo jak PRZEDAWKUJE to się różne rzeczy dzieją !!!!!!!!
A kiedy ZABIORĄ ?????? bo jak PRZEDAWKUJE to się różne rzeczy dzieją !!!!!!!!