Za nami ostatni etap wewnętrznych wyborów w Koalicji Obywatelskiej na szczeblu lokalnym. Rada Powiatu Ciechanowskiego Koalicji Obywatelskiej wybrała właśnie swój zarząd. Dodatkowo poseł z Ciechanowa znalazł się w składzie zarządu mazowieckich struktur partii.
Jak już wiecie z naszego portalu, nowym przewodniczącym KO w powiecie ciechanowskim został poseł Adam Krzemiński. Teraz Rada Powiatu Ciechanowskiego powołała zarząd. W jego skład, poza przewodniczącym, weszli: Olga Zmudczyńska-Pabich (wiceprzewodnicząca zarządu), Janusz Szymańczyk (wiceprzewodniczący zarządu), Dariusz Szczygielski (wiceprzewodniczący zarządu), Marek Łebkowski (sekretarz zarządu), Mieczysław Walęciak (skarbnik zarządu), Andrzej Gontarski (członek zarządu), Krystyna Hausman-Manista (członek zarządu) oraz Cezary Chodkowski (członek zarządu).
Ponadto poseł Adam Krzemiński został wybrany w ostatnich dniach członkiem zarządu Regionu Mazowieckiego Koalicji Obywatelskiej, na czele którego stoi Jan Grabiec.
Przypomnijmy, że wcześniej Olga Zmudczyńska-Pabich została nową przewodniczącą miejskich struktur Koalicji Obywatelskiej w Ciechanowie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
"UŚMIECHNIĘTA POLSKA"
Partia , która wygrywa bezapelacyjnie w Zakładach Karnych. Uzyskuje tam ponad 90% poparcia. partia , do której należało kilkunastu pedofili (naliczono ich już kilkunastu). Partia najwiekszych kłamców (cóż szkodzi obiecać). Partia największych szkodników Polski. Co tu komentować, wstyd należeć do takiej partii.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Dzięki tej partii marszałkiem Sejmu jest stary komunista a esbekom przywrócono przywileje emerytalne na co poszło już około 3.000.000.000zł. Partia obciachu po prostu.
@Jastrząb - przed chwilą byłeś a już cię nie ma .
Sami swoi. Nic się nie zmieni na lepsze.
@realista "MORDY NIE NASZE" coraz lepiej się mają , im zawsze na lepsze idzie !!!!
Zaraz będzie 5,19 za pół litra! Dziękujemy donaldom!
A ta w tym białym to kto?
Lista zdrajcow
Ale że Arek w takie gówno wszedł to ja nie rozumiem. Taki spoko herbatnik był 40 lat temu.
"UŚMIECHNIĘTA POLSKA"
Partia , która wygrywa bezapelacyjnie w Zakładach Karnych. Uzyskuje tam ponad 90% poparcia. partia , do której należało kilkunastu pedofili (naliczono ich już kilkunastu). Partia najwiekszych kłamców (cóż szkodzi obiecać). Partia największych szkodników Polski. Co tu komentować, wstyd należeć do takiej partii.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.