Osiemnaście osób otrzymało nagrody prezydenta Ciechanowa za osiągnięcia artystyczne. To uczniowie szkół podstawowych i średnich z terenu miasta.
Wręczenie nagród oraz wyróżnień odbyło się podczas Dni Ciechanowa. W ten sposób docenieni zostali uczniowie szkół podstawowych oraz średnich, którzy wyróżniają się osiągnięciami w zakresie twórczości artystycznej oraz promują Ciechanów.
- Nagrody dla najzdolniejszych młodych artystów mają na celu wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży. Są przyznawane każdego roku uczniom, którzy nie tylko wyróżniają się osiągnięciami w zakresie twórczości artystycznej, ale jednocześnie promują Ciechanów - informuje ratusz.
Nagrody w wysokości 1000 zł otrzymały: Małgorzata Pilzak (SP nr 5), Kaja Grzelak (I LO).
Nagrody w wysokości 500 zł otrzymali: Katarzyna Rutkiewicz (SP nr 1), Zofia Konwerska (SP TWP), Zofia Jankowska (SP nr 4), Maria Gorgolewska (SP nr 6), Zuzanna Jaroszewska (SP STO), Natasza Pepłowska (SP STO), Laura Wrzosek (SP TWP), Mateusz Sadowski (ZS nr 2), Lena Krystecka (SP nr 7), Jan Marczyk (SP nr 4), Alicja Dąbrowska (SP nr 7), Zuzanna Kuczborska (I LO).
Wyróżnienia prezydenta miasta otrzymali: Oliwia Światkowska (ZS nr 1), Bartosz Gawarecki (ZS nr 1), Mateusz Kamiński (SP nr 3), Maria Kuc (SP nr 3).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze