:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Wypadek spadochroniarza. 24-latka zabrało LPR

Kronika kryminalna, Wypadek spadochroniarza latka zabrało - zdjęcie, fotografia

Młody mężczyzna został ranny w wyniku wypadku, do którego doszło podczas oddawania skoku ze spadochronem. Poszkodowany trafił do szpitala.

Wszystko działo się w sobotę (2 czerwca) około godz. 13:40 na lotnisku Aeroklubu Północnego Mazowsza w miejscowości Sierakowo pod Przasnyszem (ok. 26 km od Ciechanowa). Jak informuje policja 24-letni mieszkaniec Łodzi uczestniczył w kursie dla spadochroniarzy. Po skoku, już w trakcie lądowania, mężczyzna uderzył w ziemię.

W momencie przyjazdu służb ratunkowych 24-latek leżał na brzuchu około 200 metrów od wjazdu na płytę lotnika. Był przytomny. Lotnicze Pogotowie Ratunkowe przetransportowało go do szpitala w Makowie Mazowieckim. Okazało się, że mężczyzna doznał urazu nóg.

Przypomnijmy, że niemal dokładnie rok temu w Przasnyszu doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęło dwóch spadochroniarzy (informowaliśmy o tym TUTAJ).

(fot. KPPSP Przasnysz)


Wypadek spadochroniarza. 24-latka zabrało LPR komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Kronika kryminalna, Ciechanów - więcej informacji