W ciechanowskim ratuszu trwa nabór na wolne stanowisko urzędnicze. Zatrudniony zostanie Referent/Referentka w Referacie Zieleni Miejskiej i Ochrony Środowiska.
Kandydaci muszą posiadać wykształcenie wyższe oraz minimum 3-letni staż pracy, w tym co najmniej 1,5 roku pracy w administracji publicznej. Konieczna jest też m.in. umiejętność obsługi komputera oraz pracy z informatycznymi programami użytkowymi. Wśród wymagań dodatkowych pracodawca wymienia m.in. znajomość obowiązujących przepisów z zakresu ochrony środowiska; ochrony przyrody oraz utrzymania czystości i porządku w gminach.
Dokumenty aplikacyjne można składać do 15 maja w Biurze Obsługi Interesanta przy ul. Wodnej 1. Szczegółowe informacje o naborze dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Ciechanów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
I po co te wymagania, po co te śmieszne nabory jak już macie osobę na to stanowisko. Ludziom tylko dajecie nadzieję a ci tracą czas na pisanie CV. Po co to?
Rzeczywiście po co to ? Jak człowiek już wybrany. Referent musi mieć wykształcenie wyższe ale wymóg, ja się pytam ile taki magister dostanie do ręki bo wymagania macie wysokie czy wynagrodzenie będzie adekwatne do wymagań czy jak zawsze najniższą krajową??? Ludzie nie po to konczą wyższe szkoły żeby pracować za ochłapy. Oczywiście nie vhcę obrażac osób które mają nJnizszą bo to ich życie zmusza do charowabia za takie nędzne pieniądze.
Rzeczywiście po co to ? Jak człowiek już wybrany. Referent musi mieć wykształcenie wyższe ale wymóg, ja się pytam ile taki magister dostanie do ręki bo wymagania macie wysokie czy wynagrodzenie będzie adekwatne do wymagań czy jak zawsze najniższą krajową??? Ludzie nie po to konczą wyższe szkoły żeby pracować za ochłapy. Oczywiście nie vhcę obrażac osób które mają nJnizszą bo to ich życie zmusza do charowabia za takie nędzne pieniądze.
Też mnie to dziwi po co piszą jak już mnie wybrali. No ale przepisy.
I po co te wymagania, po co te śmieszne nabory jak już macie osobę na to stanowisko. Ludziom tylko dajecie nadzieję a ci tracą czas na pisanie CV. Po co to?
Rzeczywiście po co to ? Jak człowiek już wybrany. Referent musi mieć wykształcenie wyższe ale wymóg, ja się pytam ile taki magister dostanie do ręki bo wymagania macie wysokie czy wynagrodzenie będzie adekwatne do wymagań czy jak zawsze najniższą krajową??? Ludzie nie po to konczą wyższe szkoły żeby pracować za ochłapy. Oczywiście nie vhcę obrażac osób które mają nJnizszą bo to ich życie zmusza do charowabia za takie nędzne pieniądze.
Rzeczywiście po co to ? Jak człowiek już wybrany. Referent musi mieć wykształcenie wyższe ale wymóg, ja się pytam ile taki magister dostanie do ręki bo wymagania macie wysokie czy wynagrodzenie będzie adekwatne do wymagań czy jak zawsze najniższą krajową??? Ludzie nie po to konczą wyższe szkoły żeby pracować za ochłapy. Oczywiście nie vhcę obrażac osób które mają nJnizszą bo to ich życie zmusza do charowabia za takie nędzne pieniądze.