Reklama

Wolne stanowisko w Urzędzie Miasta Ciechanów

W ciechanowskim ratuszu trwa nabór na wolne stanowisko urzędnicze. Zatrudniony zostanie Referent/Referentka w Referacie Zieleni Miejskiej i Ochrony Środowiska.

Kandydaci muszą posiadać wykształcenie wyższe oraz minimum 3-letni staż pracy, w tym co najmniej 1,5 roku pracy w administracji publicznej. Konieczna jest też m.in. umiejętność obsługi komputera oraz pracy z informatycznymi programami użytkowymi. Wśród wymagań dodatkowych pracodawca wymienia m.in. znajomość obowiązujących przepisów z zakresu ochrony środowiska; ochrony przyrody oraz utrzymania czystości i porządku w gminach.

Dokumenty aplikacyjne można składać do 15 maja w Biurze Obsługi Interesanta przy ul. Wodnej 1. Szczegółowe informacje o naborze dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Ciechanów.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Marek - niezalogowany 2026-05-06 18:28:39

    I po co te wymagania, po co te śmieszne nabory jak już macie osobę na to stanowisko. Ludziom tylko dajecie nadzieję a ci tracą czas na pisanie CV. Po co to?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Natalia - niezalogowany 2026-05-07 08:12:58

    Rzeczywiście po co to ? Jak człowiek już wybrany. Referent musi mieć wykształcenie wyższe ale wymóg, ja się pytam ile taki magister dostanie do ręki bo wymagania macie wysokie czy wynagrodzenie będzie adekwatne do wymagań czy jak zawsze najniższą krajową??? Ludzie nie po to konczą wyższe szkoły żeby pracować za ochłapy. Oczywiście nie vhcę obrażac osób które mają nJnizszą bo to ich życie zmusza do charowabia za takie nędzne pieniądze.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Natalia - niezalogowany 2026-05-07 08:13:10

    Rzeczywiście po co to ? Jak człowiek już wybrany. Referent musi mieć wykształcenie wyższe ale wymóg, ja się pytam ile taki magister dostanie do ręki bo wymagania macie wysokie czy wynagrodzenie będzie adekwatne do wymagań czy jak zawsze najniższą krajową??? Ludzie nie po to konczą wyższe szkoły żeby pracować za ochłapy. Oczywiście nie vhcę obrażac osób które mają nJnizszą bo to ich życie zmusza do charowabia za takie nędzne pieniądze.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Ciechanowinaczej.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości