Prezydent Ciechanowa ogłosił nabór na kolejne wolne stanowisko urzędnicze. Tym razem zatrudniony zostanie Podinspektor/Podinspektorka w Wydziale Zamówień Publicznych.
Osoby ubiegające się o angaż muszą posiadać wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane: prawo, administracja, ekonomia, zarządzanie. Niezbędne jest też minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe. Wśród wymagań dodatkowych znalazły się m.in. studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych; a także znajomość zagadnień z zakresu Ustawy Prawo Zamówień Publicznych i Kodeksu postępowania administracyjnego. Mile widziane będzie doświadczenie na stanowiskach związanych z zamówieniami publicznymi.
Kandydaci mogą składać dokumenty aplikacyjne do 18 maja w Biurze Obsługi Interesanta przy ul. Wodnej 1 w Ciechanowie. Szczegóły naboru można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Ciechanów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Rodzina na swoim ????
Gdyby mnie "Lenistwo" nie opanowało to może bym i kandydował !!!!! Administrację o 2/3 bym zmniejszył , 'płace kominowe" bym zlikwidował , Spółki Miejskie , Gminne ZYSKI DLA OBYWATELI BY PRZYNOSIŁY a nie dla urojonych "oligarchów" !!!!!!! Się narobiło tych "rad nadzorczych , etatów i stanowisk politycznych niczym dzikich pszczółek co tylko w mediach "GŁOŚNO BZYKAJĄ" !!!!!!!!
Ale pierdololo... Piłeś - nie pisz. Czasy picia kawki w urzędzie dawno się skończyły - połowa pracowników co kiedys a roboty dwa razy tyle. I to za marne pieniędze
Ja już sił nie mam na te wolne stanowiska...składam CV ,list, kserokopie świadectw , oświadczenia rodo i inne dokumenty ze strony urzędu idę do okienka pytam czy wszystko ok jeśli chodzi o ich dokumenty czy jest komplet pani twierdzi tak, a potem info, że odrzucają mnie bo brak dokumentów tak ładnie w białych rękawiczkach załatwiają ludzi którzy nie mają znajomości, pytam się panie prezydencie po co te nabory na forum publicznym? Jak macie już swoich ludzi. To już się robi cyrk tak jak cyrk w Pawłowie.
"@Tomasz- niezalogowany", Ty nie pisz przez Sen !!! Lepiej w "SZYJĘ DAĆ" a niżeli LUNATYKOWAĆ !!!! A tak na marginesie pytając , TAK MASZ OD MAŁEGO CZY OD KOLAN ??
Ciechanów i powiat to nie "PAŃSTWO W PAŃSTWIE" - JESZCE !!!!!!!!!!! WIELKI LĘK TE "elyty i yntelgencję" OGARNA KIEDY O POLSCE, POLAKACH , O PRZYSZŁOŚCI NALEŻY ROZMAWIAĆ I "rozminować " URZĘDY od "spadochroniarzy" z KC PZPR , milicyjnych , ZSL+ ORMO- wskich Struktur które CIĄGŁOŚC PANOWANIA SOBIE ZAPEWNIAJĄ !!!! ZDRADA , PAZERNOŚĆ , ZAZDROŚĆ, ŻĄDZA WŁADZY , WPŁYWÓW PANOWANIE NAD NIMI WZIĘŁA I SIĘ POD PARYJNYM BARWAMI GROMADZĄ !!!!!! "SĄDY MIAŁY BYĆ WOLNE A SĄ POWOLE" !!! DO "TEMIDY" SPRAWY KORUPCJI, ZŁODZIEJSTWA , ŁAJDACTWA POLITYCZNEGO NIE DOCIERAJĄ A JEŚLI JUŻ TO CISZA NAD NIMI ZAPADA !!!!!!! WOLNOŚĆ , WŁASNOŚĆ PRYWATNĄ , DOBRA WSPÓŁNE , NARODOWE , WOLNE SŁOWA PRAWDY ODBIERAJĄC , POLSKI NARÓD O ROLI SŁUG , CIEMNOGRODU ,PODLUDZI PROWADZĄ I BRAWA NA BIS DOSTAJĄ !!!!
Przecież tam już jest gotowy do zatrudnienia. Tylko nieuk i za trzecim razem w warunkach konkursu będzie sześć klas szkoły podstawowej i umiejętność czytania. Tabliczka mnożenia nie jest wymagana.
Akurat za obecnego prezydenta ludzie w ratuszu zapierdzielają jak mróweczki. Wiem co mówię, bo mam porównanie. W mieście dużo się dzieje, sporo inwestycji i naprawdę jest co robić. Czasy popijana kawusi i ciasteczkowania już minęły. Szkoda że płacą jest jaka jest ale tak to wygląda w administracji publicznej.
Po co te nabory, jak już c.v wybrane. Ludzie przez was tylko tracą czas, jak ktoś tu napisał , zwykłych zjadaczy chleba załatwiają w białych rękawiczkach, to prawda ręka rękę myje, ale najważniejsze nie ma wymogu znajomości tabliczki mnożenia, to może i ja zlożę CV.
Rodzina na swoim ????
Gdyby mnie "Lenistwo" nie opanowało to może bym i kandydował !!!!! Administrację o 2/3 bym zmniejszył , 'płace kominowe" bym zlikwidował , Spółki Miejskie , Gminne ZYSKI DLA OBYWATELI BY PRZYNOSIŁY a nie dla urojonych "oligarchów" !!!!!!! Się narobiło tych "rad nadzorczych , etatów i stanowisk politycznych niczym dzikich pszczółek co tylko w mediach "GŁOŚNO BZYKAJĄ" !!!!!!!!
Ale pierdololo... Piłeś - nie pisz. Czasy picia kawki w urzędzie dawno się skończyły - połowa pracowników co kiedys a roboty dwa razy tyle. I to za marne pieniędze