Reklama

Piknik motocyklowy: będą zbierać datki dla chłopca z białaczką

CZE15

Gołymin godz: 12:00

Klub Motomaniak z Gołymina zaprasza w najbliższą sobotę (15 czerwca) do tej miejscowości na piknik motocyklowy. Impreza ma także charytatywny cel.

Piknik oficjalnie rozpocznie się o godz. 12.00, ale już od godz. 10.00 będzie można oddać krew. Będzie to możliwe do godz. 13.00. Na godz. 13.00 zaplanowano koncert młodzieżowego zespołu Kucanki. Dwie godziny później odbędzie się uroczysta parada motocyklowa. Będzie ona przebiegać trasą Gołymin – Ruszkowo – Ciemniewo – Gogole – Gołymin.

W programie imprezy znajdą się także: przejażdżki motocyklami, quadami; wystawa ciechanowskich klasyków, grill, kiermasz ciast, muzyka DJ, fotobudka 360 stopni i inne atrakcje.

Reklama

Podczas pikniku zbierane będą datki na leczenie Natana Dyślickiego, który choruje na ostrą białaczkę szpikową. W organizację wydarzenia włączyli się także Urząd Gminy i Towarzystwo Wędkarskie w Gołyminie.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 12/06/2024 13:30
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Ciechanowinaczej.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości