Nowy sklep sieci Dino w powiecie ciechanowskim może już bez przeszkód zostać otwarty. Kolejny także fizycznie już stoi, ale formalności wciąż trwają.
- Jesteśmy już po kontroli. Wynika z niej, że nie ma już przeszkód, żeby sklep Dino, mieszczący się przy ulicy Ciechanowskiej w Sońsku, otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Taka decyzja zapadnie w najbliższych dniach – informuje nasz portal Irena Gutowska, powiatowy inspektor nadzoru budowlanego.
Wcześniej służby nadzoru miały uwagi do proponowanego zjazdu, ale zostały one uwzględnione i inwestor otrzymał zielone światło. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że otwarcia sklepu można spodziewać się po 18 maja. Do sklepu prowadzi zjazd z drogi powiatowej. W sąsiedztwie posiada on miejsca parkingowe. W gminie Sońsk, po Soboklęszczu, będzie to już drugi sklep tej sieci.
Na odbiór czeka także gotowy już obiekt sklepowy Dino w Ojrzeniu, mieszczący się naprzeciwko stacji paliw Orlen. Został on wybudowany mniej więcej w tym samym czasie, co market w Sońsku. Także w tym przypadku inwestor stanął przed podobnym problemem, tyle że nadal nie został on rozwiązany. Wciąż nie ma uzgodnienia, jak będzie wyglądał zjazd do marketu Dino w Ojrzeniu z drogi krajowej. Panuje przy niej duży ruch i w tym przypadku uzgodnienia, prowadzone z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych, mogą potrwać dłużej niż w przypadku uzgodnień dotyczących drogi powiatowej w Sońsku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
A co z dino w Zygmuntowie koło Opinogóry?
No to teraz Dino śmiało ruszaj na Rutki,Humięcin,Jarluty czy Zeńbok. Obłędna polityka firmy,tak uważam.
Najlepszy dojazd jest do Dino w Ciechanowie przy al. Unii Europejskiej. Jadąc od ul. Sońskiej skręcisz w lewo do Dino to możesz zapłacić mandat w wysokości 450 zł i uzyskać 10pkt karnych. Nakaz jazdy prosto i podwójna ciągła. Dzięki, za tę kwotę zrobię zakupy gdzie indziej.
Co ciekawe, kilkanaście metrów dalej w ulicę Szczęsnego skręt jest już dozwolony
Jednag mażenia siem spełniajo.
I cyk, kolejne Januszino otworzą, za chwile będzie drugie, a za parę miesięcy popadają lokalne wiejskie sklepiki. Polska sieć gurom!
Kotbury. Równie dobrze można jechać do Opinogóry, zawrócić i dojechać do parkingu przy sklepie Dino. Na legalu.
Dino w Ojrzeniu jest gotowe praktycznie od grudnia 2025 r. I do dziś nie można doczekać się otwarcia!
A co z dino w Zygmuntowie koło Opinogóry?
No to teraz Dino śmiało ruszaj na Rutki,Humięcin,Jarluty czy Zeńbok. Obłędna polityka firmy,tak uważam.
Najlepszy dojazd jest do Dino w Ciechanowie przy al. Unii Europejskiej. Jadąc od ul. Sońskiej skręcisz w lewo do Dino to możesz zapłacić mandat w wysokości 450 zł i uzyskać 10pkt karnych. Nakaz jazdy prosto i podwójna ciągła. Dzięki, za tę kwotę zrobię zakupy gdzie indziej.