Trwa przetarg na dzierżawę lokalu w budynku rewitalizowanego i rozbudowywanego Parku Kultury Młyn przy ulicy Nadrzecznej w Ciechanowie. Podmioty zainteresowane prowadzeniem baru letniego mogą jeszcze składać oferty do ciechanowskiego ratusza.
Miasto szuka chętnego na dzierżawę liczącego ponad 162 m2 lokalu, składającego się z kuchni oraz Baru Letniego. Jak zapowiadano, lokal znajduje się na dachu nowej części rewitalizowanego Młyna przy ul. Nadrzecznej, gdzie powstał też m.in. taras. Podmioty zainteresowane prowadzeniem w tym miejscu lokalu gastronomicznego mogą jeszcze składać oferty.
Jak czytamy w dokumentacji przetargowej, umowa dzierżawy zostanie zawarta na 3 lata. Wywoławcza wysokość miesięcznego czynszu dzierżawnego wynosi: w miesiącach od stycznia do marca oraz od października do grudnia - 1972,62 złotych netto; natomiast w miesiącach od kwietnia do września – 4191,82 złotych netto.
Oferty należy złożyć w formie pisemnej osobiście lub drogą pocztową na adres: Urzędu Miasta Ciechanów, ulica Wodna 1, 06-400 Ciechanów. Termin składania ofert mija 12 maja o godz. 11:00. Warunkiem udziału w przetargu jest również wpłacenie wadium w wysokości 2 tys. zł. Wynik przetargu ma zostać ogłoszony najpóźniej do 22 maja.
Park Nauki Młyn ma zostać otwarty w tym roku. Jak już wiecie z naszego portalu, inwestycja obejmuje rewitalizację zabytkowego młyna oraz budowę nowej części wraz z zagospodarowaniem terenu. Znajdzie się w nim m.in. wielofunkcyjna sala, restauracja, letni bar, pomieszczenia edukacyjne i artystyczne oraz miejsce na start-upy. Dodatkowo zagospodarowane będzie ok. 4,5 tys. m2 terenu w kierunku Łydyni, gdzie powstanie ogólnodostępna, zielona przestrzeń do rekreacji z widokiem na Zamek Książąt Mazowieckich. Całkowita wartość inwestycji przekracza 23 mln zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
leżaki skierowane na widok zamku,trawka przycięta...
I ma być smacznie,zdrowo i tanio.
Patrząc na cenę wynajmu +cały personel to nie bedzie tanio XD
Jak ktoś chce tanio to w KFC.
Wielofunkcyjna sala, restauracja, letni bar, pomieszczenia edukacyjne i artystyczne oraz miejsce na start-upy. Zupełnie poważne pytanie, a co tam się będzie działo? Co znaczy miejsce na start-upy? A ktoś w ogóle wie jak powstaje start-up? najpierw musi powstać pomysł pierwsze pomysł i MVP (Minimum Viable Product) w celu stworzenia prototypu, aby sprawdzić, czy produkt jest potrzebny. Po drugie należy stworzyć model biznesowy i znaleźć sposób na zarabianie. No i najważniejsze finansowanie, czyli pozyskanie kapitału od inwestorów czyli aniołów biznesu. A kto w Ciechanowie będzie tworzył i finansował te start-upy? Emeryci? I jeszcze tak na marginesie ze statystyk wynika, że 90% star-upów upada z powodu braku finansowania.
Drogo! Idea słuszna,ale jak zapewnić dużą i stałą liczbę klientów? Czy już wiadomo co miasto sobie życzy w menu i jakie będą atrakcje,jak duży parking itp.
Może warto udostępnić miejsca dla lokalnych spotkań biznesowych (2-5 osób w przeszklonych pomieszczeniach) lub/i innych, np takich gdzie młodzież ze szkół średnich/podstawowych spotyka się i pracuje nad jakimś projektem dla lokalnego dobra lub biznesu. Ewentualnie UGC zaprasza osoby znane z przedsiębiorczości w PL, ktore edukują lokalną mlodzież/społeczność poprzez sympozja. Wtedy może wystartują jakieś startupy.
No i fajnie że w końcu na finiszu, fajne miejsce się szykuje na spędzenie czasu :D ale niestety dla emerytów xd
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Na najpotrzebniejsze rzeczy w mieście niema. A Prezydent bezmyślnie buduje nikomu niepotrzebne lokale. Kto to będzie utrzymywał. Na Sienkiewicza tłumów w barze nie ma. Do niby domku dróżnika na siłę oprowadzają dzieci a rodzice płacą na bilety. Tutaj też przymusowe obiadki szkół w godzinach wychowawczych?
Startuj w następnych wyborach na prezydenta miasta, będziesz realizował te swoje tajemnicze "najpotrzebniejsze rzeczy", których Twoim zdaniem brak. Oczywiście, jak ci Rada Miasta pozwoli.
Cena wynajmu to drogo? a czy ktoś z was widział na oczy jak wygląda kuchnia i wyposażenie oraz metraż? Ceny wynajmu małych sklepików są wyższe
Oby tylko nie kolejny lokal typu Qchnia na Zielonym Targu. Niby fajnie, ale wcale nie dla zwykłych ludzi. Przydałoby się coś nieco przystępniejszego cenowo, żeby to był lokal dla ludzi na co dzień, a nie tylko od większego święta. Na Zielonym potencjał mocno zmarnowany moim zdaniem, kto tam zajrzy, kiedy w porze lunchu, kiedy jeszcze cena jest w miarę ok, większość ludzi pracuje? Fajnie byłoby mieć możliwość napić się kawy, zjeść ciastko, napić się lemoniady i korzystać z tego pięknego widoku wieczorkiem po pracy, a dostaniemy pewnie kolejny lokal, w którym jak już to fajnie wyprawić komunię.
Jakoś mam przekonanie, że już dawno zostało ustalone kto to poprowadzi. Szykuje się następny lokal typu W18, który pomimo świetnej lokalizacji i możliwości nic nie wnosi na mapie Ciechanowa. A miało być tak pięknie. Miasto wyremontowało kamienicę, miały być imprezy, spotkania, a tymczasem to nawet ciasto stare i wątpliwej jakości sprzedają, nie wspominając o wyborze napojów. Mieszkańcy komentują, że chcą czegoś “dla ludzi”. A co to znaczy? Następnego kebaba? Ciechanów to nie jest miasto przyjazne dla małej przedsiębiorczości. Ludzie nie chcą wydać parę złotych więcej na kawkę i ciastko dobrej jakości. Takie rzeczy niestety kosztują. Do tego koszty utrzymania pracowników, lokalu, PRĄD. To wszystko są realne pieniądze, które inwestor chce odzyskać i jeszcze zarobić. Jak nie zmieni się mentalność, żaden lokal tego typu nie będzie miał powodzenia. Do tego okresowo.
Skoro takie elaboraty wypisujesz na temat W18 to znaczy, że nie gdy tam nie byłeś.
Do psioczyć każdy umie: A chociażby realizować uchwalone przez radę plany zagospodarowania. Właściciele działek nie mają stabilnej sytuacji tylko plany i obietnice. Działki sami by zagospodarowali. Niestety wybraliśmy ekipę, która nie ma pojęcia o normalnym życiu. Chłopca z Grzybowa a on dziewczynkę, która myśli że ludzie nie będą pamiętać jej arogancji. Będzie jak z pewną Panią Z-cę prezydenta. Była też bardzo mądra a teraz sama chodzi i zaczepia ludzi na których kiedyś by nawet nie spojrzała. Życie weryfikuje wszystko.
leżaki skierowane na widok zamku,trawka przycięta...
I ma być smacznie,zdrowo i tanio.
Patrząc na cenę wynajmu +cały personel to nie bedzie tanio XD