Reklama

AKTUALIZACJA: Mieszkańcy bez wody. Awaria sieci wodociągowej pod Ciechanowem

03/11/2025 11:29

Urząd Gminy w Sońsku wydał dziś przed południem (3 listopada) komunikat, dotyczący awarii sieci wodociągowej w stacji uzdatniania wody w Gołotczyzna.

- Informujemy, że w miejscowości Gołotczyzna doszło do awarii sieci wodociągowej. Ekipy techniczne pracują nad przywróceniem sprawności systemu. Do czasu usunięcia awarii, aby zapewnić mieszkańcom dostęp do wody, od godziny 13:00 przed budynkiem Urzędu Gminy Sońsk zostanie podstawiony beczkowóz z wodą pitną – informują urzędnicy.

Stacja obsługuje Sońsk, Gołotczyznę i Burkaty. Jej obsługą zajmuje się Zakład Usług Wodnych w Mławie. Jego pracownicy poinformowali urząd o awarii, ale nie podali szczegółów. Trudno powiedzieć, jak długo potrwa usuwanie jej skutków. Zwykle zajmuje to kilka godzin. 

Reklama

AKTUALIZACJA: 3 listopada godz. 16.00

Niestety awaria przeciąga się. Z tego powodu urząd gminy poinformował, że w celu zapewnienia mieszkańcom dostępu do wody, beczkowóz z wodą pitną będzie dostępny przed budynkiem Urzędu Gminy Sońsk: dziś (3 listopada) do godziny 19:00, a jutro (4 listopada) od godziny 9:45.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/11/2025 10:13
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Polak - niezalogowany 2025-11-04 06:50:08

    W tej gminie awaria jest co tydzień a wójt ma na wsystko wywalone i nie reaguje, nie działa w wodociągach by wyjaśnić sprawę. Ważny, że ma nowy dom i samochód a mieszkańcy już mu nie potrzebny, w kolejnych wyborach i tak nie może brać udziału. Tylko pieniędzy chcą a wody co chwila nie ma. Radni ani w gminie ani w powiecie też z tym nic nie robią, bo dla nich ważne jest tylko, że pieniądz się w kieszeni zgadza!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Adam - niezalogowany 2025-11-28 21:05:39

    Problem jest z ciechanowskim sanepidem. Ciechanowski sanepid jest niezdolny do przeprowadzania badań wody. Mają tam nadkażenia laboratoryjne. Sam badałem u nich wodę. Oddałem im butelkowaną sklepową i prze ze mnie przegotowaną i wyszły bakterie kałowe i coli. Polecam sanepid w Przasnyszu. Bardziej kompetentny.

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Ciechanowinaczej.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości