Jedna z mieszkanek Ciechanowa zaalarmowała służby, że od kilku dni nie widziała swojej sąsiadki. Niestety na ratunek było już za późno.
Wczoraj (21 października) około godz. 13:20 policja i straż pożarna interweniowały w budynku wielorodzinnym przy ul. Okrzei na osiedlu Bloki w Ciechanowie. Zgłaszająca powiadomiła, że od kilku dni nie widziała swojej sąsiadki. Mieszkająca samotnie kobieta nie otwierała drzwi i nie reagowała na nawoływanie.
Jak relacjonują strażacy, drzwi do mieszkania na drugim piętrze były zamknięte. Ratownicy po drabinie dostali się na balkon, gdzie przez okno zauważyli leżącą na podłodze kobietę. Przy użyciu narzędzi burzących otworzyli drzwi i dostali się do środka. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon 75-latki. Policjanci wykluczyli udział osób trzecich w zdarzeniu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Dlaczego TRAGICZNE? Śmierć jest częścią życia. Taka kolej rzeczy. Śmierć czeka każdego z nas. Jeśli jesteśmy tego świadomi i żyjemy tak by nas śmierć nie zaskoczyła to nie na tragedii. Dla obecnej kultury masowej śmierć stała się tragedią bo żyjemy tak jak byśmy sami byli Bogami i mieli żyć wiecznie. Pani zmarła prawdopodobnie z przyczyn naturalnych, w słusznym wieku. Przykre jest tylko to, że umierała w samotności.
Serio? 75lat to słuszny wiek na śmierć? ????
Użyłem określenia słuszny w znaczeniu, że weszła w wiek w którym ludzie statystycznie zaczynają częściej umierać. Sądziłem że to jest dosyć oczywiste. Usatysfakcjonowany? Coś mi się wydaje że Panicznie boisz się śmierci. Ja też się boję.
Czy słuszny czy nie, 75 lat to już mozna sobie szukać miejsca na cmentarzu, taka smutna prawda, ci co się urodzili po 1990 roku to ledwo do 60 dociągną.
Boomer, a ty co, jasnowidz? Wiesz ile kto będzie żył?
Zdarzenie, to coś o charakterze nagłym, nieprzewidzianym. Tragiczne... Po prostu starsza pani odeszła we śnie. Czy ten portal idziwe w strone "klikbajtów" ???
Znaleźli kobietę na podłodze czyli nie we śnie.
Od odjazdu służb pali sie caly czas światło w mieszkaniu.(Chyba zapomnieli zgasić)
Dlaczego TRAGICZNE? Śmierć jest częścią życia. Taka kolej rzeczy. Śmierć czeka każdego z nas. Jeśli jesteśmy tego świadomi i żyjemy tak by nas śmierć nie zaskoczyła to nie na tragedii. Dla obecnej kultury masowej śmierć stała się tragedią bo żyjemy tak jak byśmy sami byli Bogami i mieli żyć wiecznie. Pani zmarła prawdopodobnie z przyczyn naturalnych, w słusznym wieku. Przykre jest tylko to, że umierała w samotności.
Serio? 75lat to słuszny wiek na śmierć? ????
Użyłem określenia słuszny w znaczeniu, że weszła w wiek w którym ludzie statystycznie zaczynają częściej umierać. Sądziłem że to jest dosyć oczywiste. Usatysfakcjonowany? Coś mi się wydaje że Panicznie boisz się śmierci. Ja też się boję.