Reklama

Tragiczne zdarzenie na osiedlu Bloki w Ciechanowie

Jedna z mieszkanek Ciechanowa zaalarmowała służby, że od kilku dni nie widziała swojej sąsiadki. Niestety na ratunek było już za późno.

Wczoraj (21 października) około godz. 13:20 policja i straż pożarna interweniowały w budynku wielorodzinnym przy ul. Okrzei na osiedlu Bloki w Ciechanowie. Zgłaszająca powiadomiła, że od kilku dni nie widziała swojej sąsiadki. Mieszkająca samotnie kobieta nie otwierała drzwi i nie reagowała na nawoływanie. 

Jak relacjonują strażacy, drzwi do mieszkania na drugim piętrze były zamknięte. Ratownicy po drabinie dostali się na balkon, gdzie przez okno zauważyli leżącą na podłodze kobietę. Przy użyciu narzędzi burzących otworzyli drzwi i dostali się do środka. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon 75-latki. Policjanci wykluczyli udział osób trzecich w zdarzeniu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: CiechanówInaczej.pl Aktualizacja: 01/11/2025 13:59
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Kargul - niezalogowany 2025-10-22 16:23:23

    Dlaczego TRAGICZNE? Śmierć jest częścią życia. Taka kolej rzeczy. Śmierć czeka każdego z nas. Jeśli jesteśmy tego świadomi i żyjemy tak by nas śmierć nie zaskoczyła to nie na tragedii. Dla obecnej kultury masowej śmierć stała się tragedią bo żyjemy tak jak byśmy sami byli Bogami i mieli żyć wiecznie. Pani zmarła prawdopodobnie z przyczyn naturalnych, w słusznym wieku. Przykre jest tylko to, że umierała w samotności.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    . - niezalogowany 2025-10-22 16:27:33

    Serio? 75lat to słuszny wiek na śmierć? ????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Kargul - niezalogowany 2025-10-22 19:49:56

    Użyłem określenia słuszny w znaczeniu, że weszła w wiek w którym ludzie statystycznie zaczynają częściej umierać. Sądziłem że to jest dosyć oczywiste. Usatysfakcjonowany? Coś mi się wydaje że Panicznie boisz się śmierci. Ja też się boję.

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Ciechanowinaczej.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości