Straż pożarna musiała pomóc załodze zespołu ratownictwa medycznego, by ten mógł dotrzeć z pacjentem do szpitala. Karetka ugrzęzła bowiem w błocie i nie mogła wyjechać w dalszą trasę.
Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do ciechanowskiej straży pożarnej wczoraj (niedziela, 2 listopada) około godz. 18:15. Okazało się, że karetka, wyjeżdżając z prywatnej posesji, utknęła w błocie na nieutwardzonej drodze. Do zdarzenia doszło w miejscowości Młock na terenie gminy Ojrzeń. Mimo starań kierowcy, pojazd nie mógł wyjechać. Sytuacja była poważna, ponieważ w karetce znajdował się pacjent, który wymagał hospitalizacji.
Na pomoc wezwano straż pożarną. Strażacy, przy pomocy wyciągarki samochodowej, wydostali karetkę na stabilną nawierzchnię. Następnie ratownicy medyczni ruszyli w drogę do szpitala.
Tego typu sytuacje nie są niczym nowym, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. W przeszłości kilkukrotnie informowaliśmy na łamach portalu o interwencjach, gdy strażacy pomagali wyjechać karetkom z błota bądź śniegu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
To w Młocku już 1 traktora nie ma we wsi nawet ?
W Młocku tylko koleiny po traktorach zostały!
Ulala....
No na niektórych posesjach to błoto do pasa . Wstyd że nie można ogarnąć jakoś tych podwórek ,a potem ulica w błocie .ktoś powinien zająć się tym syfem .
To w Młocku już 1 traktora nie ma we wsi nawet ?
W Młocku tylko koleiny po traktorach zostały!
Ulala....