Reklama

Majowe Muzykowanie w gminie Gołymin-Ośrodek

MAJ26

remiza OSP w Watkowie w gm. Gołymin godz: 14:00

Przed nami kolejne Mazowieckie Majowe Muzykowanie. Impreza ta zostanie zorganizowana już po raz 19.

Podczas tego wydarzenia w roli głównej występuje muzyka ludowa. Tak, jak są ginące zawody; tak i muzyka ludowa pewnie już by zginęła, gdyby nie osoby, które grają ją wbrew muzycznym trendom, często kultywując tradycje swojej okolicy.

Tradycyjnie impreza odbędzie się w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Watkowie (gm. Gołymin). Otwarcie zaplanowano 26 maja (niedziela) o godz. 14.00. Chwilę później rozpocznie się konkurs solistów i kapel, który potrwa do godz. 17.00. Oficjalną część spotkania zakończy ogłoszenie wyników.

Reklama

W sąsiedztwie budynku remizy przewidziano różne atrakcje dla dzieci. To okazja do miłego spędzenia czasu wolnego.

Na majowe muzykowanie zapraszają wójt gminy Gołymin – Ośrodek, dyrektor Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie i Ochotnicza Straż Pożarna w Watkowie. Gdy pisaliśmy tę informację, do udziału w imprezie zgłosiło się już 15 wykonawców - 12 solistów i 3 kapele. 

A tak było rok temu:

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/05/2024 06:27
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Ciechanowinaczej.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości