W Ciechanowie ruszyła budowa nowego supermarketu [zdjęcia]

Ruszyły prace związane z budową marketu Aldi w Ciechanowie. Będzie to pierwszy sklep tej marki w powiecie ciechanowskim.

Obiekt powstaje przy ul. Senator Janiny Fetlińskiej (odcinek pętli miejskiej między ul. Pułtuską a Wojska Polskiego). Przypomnijmy, że spółka kupiła w ubiegłym roku liczącą niespełna pół hektara działkę od miasta, płacąc za nią ponad 3,3 mln zł brutto.

Jak ustalił nasz portal, powstający właśnie na niej sklep ma posiadać salę sprzedaży o powierzchni około 1 000 m2. - Sklep przygotowywany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jak i asortymentu oraz jego ekspozycji. W ofercie ALDI znajduje się szeroki wybór produktów spożywczych, napoje, kosmetyki, chemia oraz sprzęt, akcesoria i artykuły domowe, a wszystko to z zachowaniem najwyższej jakości przy możliwie najniższej cenie. Z okazji otwarcia dla mieszkańców przygotujemy szereg niespodzianek - informują nas przedstawiciele spółki Aldi.

Poza sklepem wybudowany zostanie też parking na około 70 pojazdów. W markecie zatrudnienie ma znaleźć kilkanaście osób. Już ruszyła rekrutacja pracowników. Obecnie trwa nabór na stanowisko kierownika sklepu oraz jego zastępcy.

Termin otwarcia dyskontu nie jest jeszcze znany. Według planów sprzed kilku miesięcy miało to nastąpić do końca bieżącego roku. Obecnie, do momentu zakończenia prac budowlanych, spółka nie informuje o dacie uruchomienia obiektu.

Dodajmy, że obecnie w całym kraju funkcjonuje ponad 260 sklepów marki Aldi.

Czytaj też:

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Edmund - niezalogowany 2023-07-27 12:27:20

    Szkoda tych starych drzew wyciętych w sezonie lęgowym ptaków! Po drugiej stronie ulicy obok boiska szkolnego jest duży nieużytek: dlaczego tam nie budują?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Lukasz - niezalogowany 2023-07-27 17:47:14

    Ornitolog się znalazł za dychę.

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    realista - niezalogowany 2023-07-27 13:53:24

    Ta inwestycja przeczy tezom , że u nas jest bieda. Jeżeli niemcy budują nowy market w tak niewielkim mieście to znaczy, że liczą na dobry interes. Swoją drogą czemu znowu Niemcy?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.