Reklama

Stand-up w Zgrzycie. Wystąpiła Katarzyna Piasecka (wideo)

07/10/2016 15:41

Za nami kolejny stand-up'owy wieczór w Fabryce Kultury Zgrzyt. Tym razem na scenie pojawiła się Katarzyna Piasecka, której towarzyszył Jacek Stramik.

Katarzyna Piasecka zaprezentowała licznie zgromadzonej publiczności swój najnowszy program "Bez filtra". To zbiór osobistych spostrzeżeń i przeżyć, przedstawianych w charakterystyczny dla artystki, bezkompromisowy sposób.

Zapraszamy do oglądania wideorelacji z wydarzenia oraz rozmowy z artystami.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości