Za nami kolejny stand-up'owy wieczór w Fabryce Kultury Zgrzyt. Tym razem na scenie pojawiła się Katarzyna Piasecka, której towarzyszył Jacek Stramik.
Katarzyna Piasecka zaprezentowała licznie zgromadzonej publiczności swój najnowszy program "Bez filtra". To zbiór osobistych spostrzeżeń i przeżyć, przedstawianych w charakterystyczny dla artystki, bezkompromisowy sposób.
Zapraszamy do oglądania wideorelacji z wydarzenia oraz rozmowy z artystami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze