W poniedziałkowy wieczór (18 maja) nowy most na Łydyni, położony w ciągu ul. Augustiańskiej w Ciechanowie, został otwarty dla ruchu. Z powodu budowy prac przejazd był niemożliwy przez rok.
Jeszcze w ubiegłym tygodniu ratusz informował nas, że otwarcie mostu jest planowane na przełomie maja i czerwca. Procedury formalne udało się jednak przyspieszyć i wczoraj miasto uzyskało pozwolenie na użytkowanie obiektu, co pozwoliło na wcześniejsze otwarcie przeprawy.
Stary most został wyburzony. Jego miejsce zastąpiła prawie trzy razy większa konstrukcja z żelbetu i stali. - Nowy most oznacza koniec z ruchem naprzemiennym i pełną płynność poruszania się pojazdów oraz pieszych. Nowe oświetlenie mostu razem z niedawno powstałymi latarniami w ciągu ulicy zapewnia mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo - zaznacza Krzysztof Kosiński, prezydent Ciechanowa.
Budowa mostu kosztowała blisko 4 mln zł. Więcej informacji o samej inwestycji znajdziecie tutaj:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Brawo miasto! Jeszcze tylko zakończyć remont ul.Fabrycznej,oczyścić cukrownię z europejskiego syfu i ożywić piękny zakątek miasta. Co z budynkami cukrowni,bo niszczeje klimatyczny obiekt!
Pelna zgoda z tym wpisem
A właścicielem cukrowni to kto jest, miasto?? Bo jakoś nie kojarzę, by prywatna firma, która narobiła problemu z odpadami, sprzedała ten kompleks
Ale sukces. A jaka skomplikowana konstrukcja. Byle kładka kosztuje olbrzymie pieniądze. Kto te pieniądze ogarnia? Takie koszty.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
A ja bałem się nim jechać taki mało mostowy
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Gwoli ścisłości: po 1 - w magistracie nie pracuję, a po 2- guano ci do tego, gdzie pracuję. Nikogo nie bronię, tylko jako zwykłego obywatela tego miasta cieszy mnie fakt, że miasto będzie lepiej ze sobą skomunikowane i zamiast wąziutkiego, starego mostku o szerokości mijania się wozów konnych, będzie normalny. Jak nie wiesz po co ten most, to snobie przypomnij sobie nieodległe w czasie zamknięcie na pół roku mostu 3-maja z powodu jego awarii. Ty zaś na każdą poprawę infrastruktury w mieście wieszasz psy tak, jakby ci Kosiński wielką krzywdę tym wyrządzał. Wytrzeźwiej z malkontenctwa, narzekactwa i nienawiści, albo wyprowadź się do jakiegoś miasta - zadupia, które zatrzymało się w epoce PRL - z dziurawymi ulicami i krzywymi chodnikami. Wówczas poczujesz się jak w domu i będziesz miał prawdziwe powody do narzekania na słabą, zniszczoną infrastrukturę.
Super Prezydent całe miasto ogarnia :) każda inwestycja dopieszczona coraz piekniej się robi w Ciechanowie
Jakie to szczęście, że w Ciechanowie nie rządzi pis, bo wtedy zamiast mostów i dróg byłyby jedynie pomniki.
Może zmieniłbyś zdanie, gdybyś miał wiedzę o tym, kto od kilku lat zgłaszał remont tego mostu do budżetu.
No i klasa, w końcu można będzie sobie tamtędy jeździć, bo skrót jest super w tym miejscu na mleczarską :D
Tylko niech ul. Fabryczną wyremontują
Brawo miasto! Jeszcze tylko zakończyć remont ul.Fabrycznej,oczyścić cukrownię z europejskiego syfu i ożywić piękny zakątek miasta. Co z budynkami cukrowni,bo niszczeje klimatyczny obiekt!
Pelna zgoda z tym wpisem
A właścicielem cukrowni to kto jest, miasto?? Bo jakoś nie kojarzę, by prywatna firma, która narobiła problemu z odpadami, sprzedała ten kompleks