:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  0°C pochmurno z przejaśnieniami

Nowe fakty ws. zabójstwa w Ciechanowie. 30-latka z zarzutami

Sprawy kryminale , fakty zabójstwa Ciechanowie latka zarzutami - zdjęcie, fotografia

Kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności grozi kobiecie, podejrzanej o zabójstwo 46-letniego mieszkańca Ciechanowa. 30-latka przyznała się do winy. Jak ustaliliśmy, sięgnęła po nóż w trakcie sprzeczki.

Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że całe zdarzenie rozegrało się w jednym z domów w pobliżu miejsca, gdzie znaleziono zwłoki ofiary. W spotkaniu towarzyskim miały uczestniczyć cztery osoby, które wspólnie spożywały alkohol. W pewnym momencie podejrzana, jak sama później wyjaśniła, chciała żeby pozostałe osoby opuściły dom. Wówczas doszło do sprzeczki i bójki, w trakcie której 46-latek został ugodzony nożem. Mężczyzna o własnych siłach wyszedł z budynku. Upadł właśnie w pobliżu marketu przy ul. Kraszewskiego, gdzie zmarł, prawdopodobnie kilka minut po zdarzeniu.

- Przeprowadzona w czwartek sekcja zwłok wykazała, że przyczyną zgonu było wykrwawienie, będące skutkiem uderzenia ostrym narzędziem typu nóż - powiedział nam Przemysław Bońkowski, prokurator rejonowy w Ciechanowie. 46-latkowi zadano dwa ciosy w okolice serca. Jeden z nich okazał się śmiertelny. Śledczy podkreślają, że gdyby ostrze było chociaż o centymetr krótsze, całe zdarzenie prawdopodobnie nie miałoby tak tragicznego finału.

Prokurator postawił dziś (15 grudnia) mieszkance Ciechanowa zarzut z art 148. § 1 KK. Kobieta przyznała się do zarzucanego jej czynu i złożyła wyjaśnienia. Grozi jej od 8 lat pozbawienia wolności do dożywocia. Wszystko wskazuje na to, że prokuratura będzie wnioskowała o zastosowanie wobec niej środka zapobiegawczego w postaci 3-miesięcznego aresztu.

Pozostałe dwie osoby zatrzymane w związku ze sprawą - uczestnicy feralnego spotkania - mają status świadków. Po wykonaniu końcowych czynności z ich udziałem, zostaną zwolnione do domu.

Przypomnijmy, że do zabójstwa doszło w ostatnią środę (13 grudnia). Zwłoki mężczyzny zauważyli przechodnie w pobliżu rmarketu przy ul. Kraszewskiego. Zdjęcia i nagranie wideo z miejsca zdarzenia jako pierwsi publikowaliśmy TUTAJ.

Nowe fakty ws. zabójstwa w Ciechanowie. 30-latka z zarzutami komentarze opinie

  • gość 2017-12-15 14:35:17

    Tego to żem siem nie spodziewał.

  • RomanTwardy - niezalogowany 2017-12-15 15:52:35

    A może się biedaczka broniła bo ją brał bez napastowania

  • gość 2017-12-15 16:08:17

    kto to wiadomo?

  • kolega - niezalogowany 2017-12-15 16:09:56

    Dziecka tylko szkoda. Chociaż w sumie, taką matkę mieć, to lepiej jak jej nie będzie.... Mirka mam nadzieję, że dostaniesz to na co zasłużyłaś

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 17:30:54

    Dzieci to chyba oboje mieli

  • gość 2017-12-15 17:33:59

    Co za mądry usuwa komentarze?

  • gość 2017-12-15 18:08:55

    A jak się nazywała ta "kobieta" ?

  • gość 2017-12-15 18:13:38

    Ale to chyba nie Mirka, to inna kobieta

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 18:18:10

    Takie są właśnie skutki picia alkoholu . Przez głupotę człowiek stracił życie. Ale nie ma co pisać glupot bo czasu i tak się już nie cofnie. Trzeba tylko współczuć rodzinie zmarłego .

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 18:19:04

    Ta kobieta podobno ma na imię Monika.

  • gość 2017-12-15 18:27:28

    Kazdy pisze cos innego. Ile ludzi tyle wersji.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 18:27:30

    Ktos dobrze napisal . pijaczek ale spokojny. On nawet nie potrafil sie bić. Szkoda chlopa. Kto wie kiedy pogrzeb ?

  • gość 2017-12-15 18:43:15

    a skad wy ludzie mozecie cokolwiek wiedzieć , że sie tu wypowiadacie rzucacie imionami skoro nic nie jest podane ani do końca wiadome , wyrok tej osoby tez już znacie? dla mnie to jest żenada , każdy ma inne informacje i siejecie ferment w ten sposob

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 19:32:40

    Kto wie kiedy pogrzeb. On mnial jakas rodzine

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 20:04:00

    To był mój kolega muchy by nie skrzywdzil a co dopiero piszecie o napastowaniu i też znam jego związek z Mirką wcale bym się nie zdziwił jak by to była ona

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 20:31:10

    Jestem wujkiem smoły. On by muchy nie skrzywdził zabiła go jakaś ida i pogrzeb w poniedziałek o 13.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 20:33:20

    To był taki dobry człowiek naszą rodzina przeżywa straszny szok.Nie wypowiadajcie się niektórzy jak nic nie wiecie

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 20:45:53

    Ciekawe czy Wy wszystko wiecie. Też piszecie głupoty. Oni tylko wiedzą jaka jest prawda. Ogarnijcie się

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 20:47:41

    To coś powinno dostać dożywocie. Powinno się przywrócić karę śmierci w Polsce. Działała z premedytacją dwa ciosy nożem w okolicę serca mam nadzieję że szybko nie wyjdzie i dostanie lekcje życia w pierdlu

  • Kumpel - niezalogowany 2017-12-15 20:56:01

    Jestem zbulwersowany. Znalem Smole ponad 30 lat.... Mikt nie jest idealny ale to byl naprswde spokojny i dobry facet. Coz....nieodpowiednie towarzystwo brak wdparcia zr strony najblizzszyvh....szkoda Go. Spoczywaj w pokoju [*]

  • GOŚĆ - niezalogowany 2017-12-15 21:26:11

    Morderczyni wyjdzie niedługo na wolność i sprawa zostanie umorzona. Wiem to na 100%. Więcej nie mogę pisać, tajemnica policyjno- prokuratorska

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 21:28:01

    Nie ma takiej opcji. Nie wyjdzie za coś takiego

  • gość 2017-12-15 21:39:47

    tak jak na 100% gonił ja na torach.ty od tajemnicy policyjno prokuratorskiej, sprawia ci przyjmność pisanie bzdur i sianie zamętu.?żerujesz na czyjeś tragedii wszędzie wtrącasz swoje trzy grosze

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 21:41:08

    Moze i wyjdzie. Raz po pijaku to niepoczytalna. Dw przyznala sie i wykarze skruche. Trzy wynajda zaraz jakas pomrocznosc jasna. A ta morderczyni to jakas patologia ?

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 21:42:21

    Jesteś zerem, GOŚĆ wie najlepiej

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 21:49:19

    Po co wy takie bzdury piszecie? Ludzie, którzy nie maja pojęcia o sprawie rzucają imionami : Mirka, Monika, Ida ... prosta zasada jeśli czegoś nie wiesz to się nie wypowiadaj. Mistrzowie zamętu. Zginął człowiek a wy zerujecie na tej tragedii. Oczywiście osoba, która zabiła tego mężczyznę wyjdzie zaraz na wolność ... totalna bzdura, raz, ze przyznała się do winy, dwa, ze to nie jest pierwsze przestępstwo jakie popełniła. Może okazać skruchę, płakać i wyć do księżyca ale chyba tylko debil pozwoliłby komuś tak niezrównoważonemu chodzić dalej po ulicach i za chwile odebrać życie kolejnej osobie.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 21:56:47

    Ludzie,ogarnijcie się, co wy za głupoty wypisujecie,uszanujcie tragedię jaka sie dokonała,i wstrzymajcie sie od komentarzy.Pokuj jego duszy

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 22:07:13

    Smoła był wspaniałym człowiekiem,miał własny świat i swoje zabawki,co nie podlega komentarzom.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 22:14:44

    Ten GOŚĆ wie wszystko. Kim on jest. Chyba to ktoś ważny.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 22:15:48

    Ta kobieta to istna patola ćpanie chlanie i latanie

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 22:30:43

    Musiało cos skłonić ją do tego , coś zagrażające jej zyciu itp. Znam ja. Ludzie nie znacie czyjegoś zycia , wiekszosc to cichociemni , ale tematu nie znam pisze to z uczuć.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 22:31:45

    Musiało cos skłonić ją do tego , coś zagrażające jej zyciu itp. Znam ja. Ludzie nie znacie czyjegoś zycia , wiekszosc to cichociemni , ale tematu nie znam pisze to z uczuć.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 23:13:16

    Znalam Slawka , to spokojny chlopak , mial przed soba tyle planow , nie doczekal . Spoczywaj Slawek W Pokoju .

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 23:32:12

    Tak to jest z wami ludziska!!! Zamiast zająć się sprzątaniem przed świętami to szukacie informacji o czymś co tak na prawdę was nie dotyczy! Nie wiedziałam że w takiej dziurze jak Ciechanów mamy aż tylu detektywów (hahaha). Ludzie ogarnijcie się i dajcie odpocząć obu rodzinom, bladego pojęcia nie macie co oni teraz przeżywają (oby nikogo z was to nie spotkało), tak więc darujcie sobie te durne komentarze i zajmijcie się przygotowaniami do swiąt!!!

  • gość 2017-12-16 03:42:51

    Nowy telewizor za 300 zł? To możliwe! Licytuj przedmioty bez ceny minimalnej, za ile wylicytujesz za tyle masz wejdź na: http://firebids.pl

  • Gość - niezalogowany 2017-12-16 08:36:48

    Wiem ze o zmarlych zle eie nie mowi ale ludzie ogarnijcie sie. Zaraz z niego swietego zrobicie!!! Jaki wspanialy jakie plany.??? Szemrane towarzystwo alkohol i nie wiadomo co jeszcze. Owszem spokojny i raczej lubiany ale tymiprzesadzajcue z tymi komentarzami.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-16 09:52:27

    Usiądzie ze Szpunkiem i Salwadorem. Zajarają po calaku...

  • Gość - niezalogowany 2017-12-16 09:56:57

    Sławek był moim kolegą znałem go bardzo długo mógłbym sporo napisac jaki byl .Do tych co wszystko wiedzą ze względu na szacunek dla zmarlego Nie wypisujcie głupot na jego temat .Rip. żegnaj kolego .

  • Gość - niezalogowany 2017-12-16 10:20:37

    A wszystko to zadziało się w pobliżu szkół, do których uczęszczają nasze dzieci.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-16 13:00:44

    W poniedzialek pogrzeb o 13 na 12 30 ROZANIEC W KOSCIELE SW. PIOTRA NA KARGOSZYNIE

  • gość 2017-12-16 13:05:07

    szkoda człowieka nie ważne czy był taki czy taki ale Kobieta szok normalnie myślałam że facet jest tylko do takiego czynu znaczy nie facet tylko Patol ale widać i kobiety nie są lepsze wszystko wina za dużo alkoholu i narkotyków świat schodzi na psy ginną niewinni a rodziny potem cierpią taka tragedia i to przed świętami echhhhhhhhhh

  • B. - niezalogowany 2017-12-16 15:47:49

    Tam (⬆)przyjaciol kilku ma....od lat. Z nimi czesto spiewal z nimi gral.... Teraz On zegna nas...lecz spotkamy się. ..

  • GOŚĆ - niezalogowany 2017-12-16 21:55:32

    Matko Boska, takich bzdur to jeszcze nie czytałem.Wiem na 100% że w zabójstwie brał również udział policjant. Więcej nie mogę napisać, tajemnica policyjno - prokuratorska.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-17 01:07:31

    Jaki ty kurwa głupi jesteś dobrze że ty nie brales tam jeszcze udziału

  • Benek - niezalogowany 2017-12-17 09:39:24

    Jesteście niemozliwi

  • Sound of conscience - niezalogowany 2017-12-17 10:21:57

    Jaką wy macie zalosna rozrywkę, robić sobie JAJA z czyjegoś dramatu, jakby on tylko przewrócił się po pijaku czy na izbie wylądował, rozumiem pośmiać się z glupotek ale to co wy tu uskuteczniacie to debilizm!

  • gość 2017-12-17 12:30:57

    Kolejny podatnik odszedl. Skarbowy.Cmentarz komunalny ---to bardzo spokojna dzielnica - juz mu nic nie zrobi

  • gość 2017-12-17 15:53:17

    Wiadomo co to za kobieta? Jak się nazywała

  • Gość - niezalogowany 2017-12-17 20:55:06

    Ja znam kobietę która zabiła tego mężczyznę, ale nie zdradzę jej nazwiska i imienia, bo ona mnie też zabije

  • Gość - niezalogowany 2017-12-17 22:49:55

    Tak się nazywa Mirosława L.

  • gość 2017-12-18 08:02:26

    "biedaczka broniła"...... jak ta patusiar ma morde wiekszą niż nasza wieża ciśnień... i skończyło sie rumakowanie:) takie coś powinno sie utylizować odrazu a nie wsadzać na dożywocie za nasze cieżko zarobione pieniądze, dobrze niech dostanie ćwiarę albo dożywocie to i morda jej zrzednie i już piłować jej tak nie będzie

  • gość 2017-12-18 09:05:33

    "To coś powinno dostać dożywocie. Powinno się przywrócić karę śmierci w Polsce. Działała z premedytacją dwa ciosy nożem w okolicę serca mam nadzieję że szybko nie wyjdzie i dostanie lekcje życia w pierdlu" Skąd Ty możesz wiedzieć że działała z premedytacją ? Byleś/aś tam? To że zadała dwa ciosy to znaczy ze juz z premedytacją ? hahahah.

  • gość 2017-12-18 15:07:31

    jak ma na nazwisko ta Patola bez jakich kolwiek uczuć?????nie dość że skrzywdziła rodzine zmarłego to jeszcze swoje dziecko mam nadzieje że już nie wyjdzie z więżienia nigdy

  • Gość - niezalogowany 2017-12-18 17:00:19

    A wiecie, że ta Ida co brała w tym udział to już w pierdlu siedziała za dźgnięcie faceta nożem- dziwna sprawa... A może ta koleżanka jest pier...ta i ją kryje bo drugi raz za to samo to by dożywocie dostała....

  • gość 2017-12-18 17:55:45

    to co w końci swie kobiety były???podajcie Nazwiska

  • Gość - niezalogowany 2017-12-18 19:53:37

    A czy już wiecie że Ida R. która jest zamieszana w sprawę juz w wieku 15 lat odbywała karę w poprawczaku za dźgnięcie faceta nożem- mhhh, ciekawe, prawda.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-18 19:56:11

    A czy już wiecie że Ida R. która jest zamieszana w sprawę juz w wieku 15 lat odbywała karę w poprawczaku za dźgnięcie faceta nożem- mhhh, ciekawe, prawda.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-18 20:01:41

    A czy już wiecie że Ida R. która jest zamieszana w sprawę juz w wieku 15 lat odbywała karę pozbawienia wolności za dźgnięcie faceta nożem, a kolo ktory rownoez tam byl wyszedl dopiero co z pierdla- mhhh. Ciekawe, jak to na prawdę bylo.... Oby prawdziwy zabójca trafił za kratki...

  • Gość - niezalogowany 2017-12-18 20:02:22

    A czy już wiecie że Ida R. która jest zamieszana w sprawę juz w wieku 15 lat odbywała karę pozbawienia wolności za dźgnięcie faceta nożem, a kolo ktory rownoez tam byl wyszedl dopiero co z pierdla- mhhh. Ciekawe, jak to na prawdę bylo.... Oby prawdziwy zabójca trafił za kratki...

  • Gość - niezalogowany 2017-12-18 20:03:56

    A czy już wiecie że Ida R. która jest zamieszana w sprawę juz w wieku 15 lat odbywała karę pozbawienia wolności za dźgnięcie faceta nożem, a kolo ktory rownoez tam byl wyszedl dopiero co z pierdla- mhhh. Ciekawe, jak to na prawdę bylo.... Oby prawdziwy zabójca trafił za kratki...

  • gość 2017-12-18 21:04:21

    To ta z tego baraku koło przystanku?

  • Gość - niezalogowany 2017-12-18 21:41:00

    A czy już wiecie że Ida R. która jest zamieszana w sprawę juz w wieku 15 lat odbywała karę pozbawienia wolności za dźgnięcie faceta nożem, a kolo ktory rowniez tam był wyszedł dopiero co z pierdla- mhhh. Ciekawe, jak to na prawdę bylo.... Oby prawdziwy zabójca trafił za kratki...

  • gość 2017-12-19 05:28:39

    ta Mirka to jak ma na nazwisko???

  • Gość - niezalogowany 2017-12-19 08:20:19

    W gruncie rzeczy to kobiety sa w takich sytuacjach duzo gorsze od mezczyzn. Dwie zamieszane w jefno zabojstwo. A jedna juz za cos podobnego siedziala....najgorsze ze cala trojka maczala w tym rece a z dwojki zrobia swiadkow i uniewinnia. Dalej beda robuc to co di tej pory i oby nie skonczylo sie podobnie.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-19 08:30:40

    A kiedy postawia jej zarzuty? Tam rzekomo 2 kobiety sa zamieszane

  • M - niezalogowany 2017-12-19 10:06:31

    Tam braly udzial dwie kobiety. Jedna juz byla karanA za cos podobnego.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-19 23:03:58

    Trudno uwierzyć, ale ta dziewczyna była ciepła i spokojna osoba. Coś musiało się stać. Normalnie tak nie reagowała. Znam ją blisko. "Nie sądźmy, abyśmy nie byli sądzeni".

  • Gość - niezalogowany 2017-12-19 23:10:59

    "Nie sądźmy abyśmy nie byli sądzeni."

  • gość 2017-12-21 01:28:37

    Była spokojna jednak za dużo latała i za dużo brała. Oby to nie ona albo nie była świadoma...

  • gość 2017-12-21 07:50:53

    to co....na nieswiadomce to już sie nie kwalifikuje jako zabójstwo???? chyba nikt jej na siłe w gardło nie wlewał, ani w płuca nie dmuchał.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-31 06:06:16

    Gdzie sprawiedliwość!!! Powinni wszyscy zostać skazani za współudział! Jak można nie zareagować na taki czyn- dziewczyna która została zwolniona i jest jako świadek w sprawie odbyła karę za dźgnięcie faceta nożem - skąd wiecie że to nie ona! Przecież mogła wrobić koleżankę bo drugi raz za to samo to na pewno dostałaby dożywocie!!! Mam nadzieję że tak to się nie skończy, że osoby które przebywały już w pierdlu nie będą świadkami w sprawie, uważam że są niewiarygodni!!! Całe wydarzenie odbyło się 13, a zatrzymanie 15. Toc jakby była winna to by stamtąd uciekła a nie czekała aż po nią przyjdą. Mam nadzieję że sprawiedliwość dosiegnie sprawcę!!!

  • Gość - niezalogowany 2017-12-31 06:08:05

    Gdzie sprawiedliwość!!! Powinni wszyscy zostać skazani za współudział! Jak można nie zareagować na taki czyn- dziewczyna która została zwolniona i jest jako świadek w sprawie odbyła karę za dźgnięcie faceta nożem - skąd wiecie że to nie ona! Przecież mogła wrobić koleżankę bo drugi raz za to samo to na pewno dostałaby dożywocie!!! Mam nadzieję że tak to się nie skończy, że osoby które przebywały już w pierdlu nie będą świadkami w sprawie, uważam że są niewiarygodni!!! Całe wydarzenie odbyło się 13, a zatrzymanie 15. Toc jakby była winna to by stamtąd uciekła a nie czekała aż po nią przyjdą. Mam nadzieję że sprawiedliwość dosiegnie sprawcę!!!

  • Gość - niezalogowany 2017-12-31 06:08:55

    Gdzie sprawiedliwość!!! Powinni wszyscy zostać skazani za współudział! Jak można nie zareagować na taki czyn- dziewczyna która została zwolniona i jest jako świadek w sprawie odbyła karę za dźgnięcie faceta nożem - skąd wiecie że to nie ona! Przecież mogła wrobić koleżankę bo drugi raz za to samo to na pewno dostałaby dożywocie!!! Mam nadzieję że tak to się nie skończy, że osoby które przebywały już w pierdlu nie będą świadkami w sprawie, uważam że są niewiarygodni!!! Całe wydarzenie odbyło się 13, a zatrzymanie 15. Toc jakby była winna to by stamtąd uciekła a nie czekała aż po nią przyjdą. Mam nadzieję że sprawiedliwość dosiegnie sprawcę!!!

  • Gość - niezalogowany 2017-12-31 06:10:15

    Gdzie sprawiedliwość!!! Powinni wszyscy zostać skazani za współudział! Jak można nie zareagować na taki czyn- dziewczyna która została zwolniona i jest jako świadek w sprawie odbyła karę za dźgnięcie faceta nożem - skąd wiecie że to nie ona! Przecież mogła wrobić koleżankę bo drugi raz za to samo to na pewno dostałaby dożywocie!!! Mam nadzieję że tak to się nie skończy, że osoby które przebywały już w pierdlu nie będą świadkami w sprawie, uważam że są niewiarygodni!!! Całe wydarzenie odbyło się 13, a zatrzymanie 15. Toc jakby była winna to by stamtąd uciekła a nie czekała aż po nią przyjdą. Mam nadzieję że sprawiedliwość dosiegnie sprawcę!!!

  • Gość - niezalogowany 2017-12-31 06:11:38

    Gdzie sprawiedliwość!!! Powinni wszyscy zostać skazani za współudział! Jak można nie zareagować na taki czyn- dziewczyna która została zwolniona i jest jako świadek w sprawie odbyła karę za dźgnięcie faceta nożem - skąd wiecie że to nie ona! Przecież mogła wrobić koleżankę bo drugi raz za to samo to na pewno dostałaby dożywocie!!! Mam nadzieję że tak to się nie skończy, że osoby które przebywały już w pierdlu nie będą świadkami w sprawie, uważam że są niewiarygodni!!! Całe wydarzenie odbyło się 13, a zatrzymanie 15. Toc jakby była winna to by stamtąd uciekła a nie czekała aż po nią przyjdą. Mam nadzieję że sprawiedliwość dosiegnie sprawcę!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-01-02 20:46:44

    To Ida R.