Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło we wtorek rano (16 grudnia) na terenie gminy Gołymin-Ośrodek. Samochód osobowy zderzył się z rowerzystą.
Wszystko działo się przed godz. 7:00 na drodze wojewódzkiej nr 618 relacji Pułtusk - Gołymin-Ośrodek. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że kierująca osobowym hyundaiem 47-latka z powiatu pułtuskiego oraz 57-letni rowerzysta, również mieszkaniec powiatu pułtuskiego, poruszali się w kierunku miejscowości Gołymin-Ośrodek. Do zderzenia pojazdów doszło w rejonie skrzyżowania.
57-letni rowerzysta z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policja ustala dokładne okoliczności i przyczyny wypadku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze