W ramach tegorocznej edycji akcji „Weekend Seniora z kulturą”, zainicjowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w dniach 30 września - 1 października Muzeum Romantyzmu w Opinogórze będzie oferowało bilety za 1 zł dla osób powyżej 60. roku życia na wszystkie nasze ekspozycje.
Skorzystanie z oferty możliwe będzie za okazaniem dokumentu ze zdjęciem, potwierdzającego wiek uczestnika kampanii.
Dodatkowo 30 września o godz. 11.00 i o godz. 13.00 zapraszamy na spotkania w ramach „Akademii seniora w Muzeum”, gdzie zaprezentowany zostanie temat: „Powstanie styczniowe w malarstwie polskim”. Wstęp wolny. Informacje i zapisy: Beata Woźniak tel. 23 671 70 25
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze