Reklama

W Glinojecku odbyła się Wystawa Wielkanocna [zdjęcia]

Blisko 30 wystawców pojawiło się w ostatni piątek (15 marca) w Glinojecku, gdzie odbywała się Wystawa Wielkanocna.

Mieszkańcy mogli poczuć już świąteczny klimat i to dosłownie. Czekały na nich pyszne wielkanocne smakołyki, nie brakowało też własnoręcznie wykonanych świątecznych ozdób czy stroików. Wszystko przygotowali wystawcy z powiatów ciechanowskiego, mławskiego i żuromińskiego. 

Wydarzeniu towarzyszyły występy artystyczne. Na scenie prezentowali się dzieci, młodzież i seniorzy. Rozstrzygnięto też konkursy na najładniejszy stroik, palmę czy najsmaczniejszą potrawę. Impreza była też okazją do wręczenia podziękowań wszystkim zaangażowanym w tegoroczny finał WOŚP w Glinojecku.

Reklama

Wystawę Wielkanocną zorganizowało Stowarzyszenie Społecznej Samopomocy - Lokalna Grupa Działania we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Glinojeck.
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 18/03/2024 13:15
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    niecierpliwa_zofia - niezalogowany 2024-03-18 21:53:05

    A gdzie zielony sztandar partyjny z koniczyną się grzecznie zapytuję?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Ciechanowinaczej.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości