Rozpoczął się dziś (15 grudnia) przed południem i potrwa do niedzieli. W Ciechanowie ruszył Jarmark Bożonarodzeniowy. Na mieszkańców czeka wiele atrakcji.
Na placu Jana Pawła II pojawiło się kilkudziesięciu wystawców. Na ich stoiskach można kupić m.in. upominki, ozdoby, rękodzieło oraz lokalne specjały na wigilijny stół. Pojawiły się też foodtrucki. Na scenie trwają występy artystów.
Dziś wystawcy będą na Was czekać do godz. 20:00 Jutro można ich spotkać w godz. 10:00-20:00, a w niedzielę od 10:00 do 18:00. Występy artystyczne na scenie zaplanowano dziś i jutro w godz. 12:00-20:00.
W niedzielę o godz. 14:00 odbędzie się Miejska Wigilia, a po niej o godz. 16:00 rozpocznie się koncert kolęd, podczas którego wystąpi Sławek Uniatowski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jarmark Bożonarodzeniowy... Hmmm Ceny z kosmosu.
i jakość z dupy
Parking zajęty przez scenę i brak dojazdu - już widzę te tłumy klientów. Brawo za organizację. Nieważne jaka opcja rządzi - urzędnicy wciąż ten sam poziom. Swoimi decyzjami zniszczyliście mi życie.
A co ci zrobili żeś taki wkurzony na tych urzędników? Tu o Jarmarku mowa!
A co się stało ze świecącymi ozdobami,które były montowane na lampach na Warszawskiej? A gdzie te drewniane stoiska,które kiedyś były instalowane przy takich imprezach? Zrobiliście deptak i jeszcze go dobijacie? Po co on jest w takim razie? Po co było wydane 7 mln skoro ta ulica umiera? Był jakiś plan czy właśnie nie było żadnego? Przypominam,że ta ulica nie ma tak długich tradycji jak deptaki w np. Niemczech. Po upadku komuny dopiero coś tam się zaczęło dziać,aż przyszli urzędnicy i wymyślili średniowieczny deptak w świecie samochodów. W Niemczech w takich miastach jak Ciechanów to galerie handlowe budują nawet przy starówce,bo tam urzędnicy myślą o swoich mieszkańcach,a nie o kasie i d.maryni - Wittenberga,Suhl czy Coburg. Nawet lokale gastronomiczne sami właściciele zamykają na deptaku,a pamiętam jak jakiś urzędas krzyczał,żeby się przebranżawiać. Tak jak pisdzielcy w czasie pandemii,żeby zamiast restauracji otwierać fabryke masek. Zero odpowiedzialności za zniszczenie czyjegoś życia! Jesteście żałośni! Zero! Myślicie tylko nad tym jak zaszkodzić własnym mieszkańcom i wyrwać coś przy okazji przetargu.
Bo żaden urzedas nie ma pojęcia nawet o sprzedawaniu pietruszki na bazarze. Co umysłowe ćwierćmózgi nie mające pojęcia o biznesie oni liczą się tylko z dużym biznesem mały mają gdzieś są oderwani od rzeczywistości bo mają stałą pensję i wszystko w dupie. Żeby tak zabić główną ulicę to aż żal patrzeć. Nawet knajpy się zawijają A cukiernie Sadowskich maja we własnych lokalach reszta pada. Ale miejskie półgłówki robią inwestycje za miliony bo kogo obchodzi jakiś mały sklepik czy knajpka niech go dobijają kosztu niech upadaja. Zadzwoń urzedasie do skarbówki i spytaj ile działalności w naszym regionie się likwiduje to ci kopara opadnie. Ale wy wiecie lepiej bo wam z unii dają to trzeba brać.
Prezydentem tego ..... dołka nie jest pisdzielec tylko od Hołowni. Wybraliście sobie, to macie. Nie chcieliście porządnego zarządcy miasta bo Kaczyński to kurdupel (niższy od Tuska o 3cm), to japa w kubeł i nie bulgotać. Trzeba brać odpowiedzialność za swoje wybory.
Jestem tym jarmarkiem wnerwiona to mało powiedziane.. dojechać nigdzie się nie da,a jak już się uda to parkingu brak.. pomysł z d...py.. cała warszawska do dyspozycji,a cepy rynek przerobili na jarmark do bani pomysł..warszawska to chyba najbrzydsza ulica w Ciechanowie i nikomu nie potrzebna..latem skwar i pustki, zimą też pustki i syf... ten mądry urzedas za pomysł jarmarku w tym miejscu powinien naganę zaliczyć..chętnie bym takiemu tyłek przetasowala...
Kogoś tu ciągnie do Niemiec... Popieram robienie takich rzeczy na Warszawskiej. Ludzie by zaparkowali na Placu i sobie doszli, a tak to gdzie zaparkować, żeby tu dojść skoro nie można na Warszawskiej? Pamiętajcie że to miasto oparte na ruchu samochodowym.
Pomijając jarmark,ale nie można dostać się do urzędu..parking na przeciwko zamku też zamknięty bo coś grzebali przy ul.zamkowej..szlak mnie dziś trafił jak jeździłam starając się gdzieś zaparkować...i dałam za wygraną idioci nie myślący muszę przyjechać po tych waszych jasełkach..
Ale lipa stoją jak te fi....ty na weselu. Pusto ludzi ni ma kasy ni ma a za placowe zapłacić trzeba. Po co to organizować w dużym mieście ma to sens ale nie w pierdziszewie. Ceny z du...y po co przepłacać.
Stragan powinien być wynajęty za symboliczną sumę pieniędzy.. towar o połowę tańszy wszystko na warszawskiej i na stałe nawet...ciepłe napoje coś do zjedzenia jak na całym świecie...a tu pomysł zawsze z du...y.byle co za duże pieniądze...
Drożyzna, miał być koncert kolęd. Więc po co oszukiwać ludzi. Koncert chałtura ciekawe ile toto kosztowało ??
kto taki badziew kupuje?
...a gdzie gęsi i kocury?
Jarmark Bożonarodzeniowy... Hmmm Ceny z kosmosu.
i jakość z dupy
Parking zajęty przez scenę i brak dojazdu - już widzę te tłumy klientów. Brawo za organizację. Nieważne jaka opcja rządzi - urzędnicy wciąż ten sam poziom. Swoimi decyzjami zniszczyliście mi życie.