Dziś (7 lutego) rano, około godz. 8.00, na drodze powiatowej w miejscowości Żochy (gm. Ojrzeń) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego.
Jak informuje nasz portal rzeczniczka ciechanowskiej komendy policji, Magda Sakowska, czołowo zderzyły się samochody osobowe Peugeot 206 i Peugeot 207, poruszające się w przeciwnych kierunkach. W wyniku zdarzenia kierująca 66-letnia kierująca pojazdem Peugeot 206 poniosła śmierć na miejscu. 29-letni pasażer tego auta oraz 40-letnia kierująca Peugeotem 207 zostali przetransportowani do szpitala.
Wszyscy uczestnicy wypadku to mieszkańcy powiatu ciechanowskiego. Zmarła w wypadku kobieta pochodzi z gminy Ojrzeń. Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratunkowe oraz policja. Okoliczności i przyczyny tragicznego zdarzenia są wyjaśniane pod nadzorem prokuratury.
Jak informuje OSP Kraszewo, na miejscu zdarzenia pojawiły się m.in. dwie jednostki straży pożarnej z PSP w Ciechanowie, a także jednostki OSP Kraszewo i OSP Ojrzeń oraz trzy zespoły ratownictwa medycznego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Dwa pełgoty się spotkały. Jeden duży, drugi mały
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ciekawe jak by to była Twoja rodzina bądź ktoś znajomy czy byś tak smieszkował.
Idz się lecz człowieku
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Dobre...piwko sie nalezy dla poety ????
Śmierć jest elementem życia. Świat się nie zatrzyma, kiedy umrzesz!
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Jest bezprawie jeżdżą jak chcą popisują się ,karać karać i jeszcze raz karać aby osoba winna poniosła należną karę bez taryf ulgowych .Kiedy w końcu ktoś zmieni kary na surowe ,biedna kobieta zamiast w ciepłym domu leży w lodówce tragedia
Jest bezprawie jeżdżą jak chcą popisują się ,karać karać i jeszcze raz karać aby osoba winna poniosła należną karę bez taryf ulgowych .Kiedy w końcu ktoś zmieni kary na surowe ,biedna kobieta zamiast w ciepłym domu leży w lodówce tragedia
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Co to jest?,,orzyje,,
Jestem zaaa jak najbardziej .Kary powinny być surowsze .
Wyrazy współczucia czy ktoś wie kim była ofiara?
Człowieku myślisz ,że ktoś będzie pisał imię i nazwisko osoby zmarłej... Jest rodo,po drugie masz krótki opis z artykule ale imienia też przecież nie podadzą. Ciekawość ludzka
Ofiarą była kobieta, lat 66. Mieszkanka gminy Ojrzeń. Pomogłem? Zostaw lajka.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
A skąd wiesz, kto jest tu winny? Może błąd popełniła ta 66-latka?
Również jestem za tym by karać przestępców drogowych nawet przez głupotę tak samo jak mordercę psychopatę.
Ja nie wyobrażam sobie żyć, jeść, pracować, cieszyć się a nawet wyjść między ludzi jeśli w duszy mam świadomość że kogoś zabiłem .
Dwa pełgoty się spotkały. Jeden duży, drugi mały
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ciekawe jak by to była Twoja rodzina bądź ktoś znajomy czy byś tak smieszkował.