Podobnie jak przed rokiem Ciechanów znalazł się na Świątecznej Trasie Ciężarówek Coca-Cola. Słynna ciężarówka pojawi się przed ciechanowskim ratuszem we wtorek 20 grudnia.
Ciężarówki wyruszą w trasę już 1 grudnia i odwiedzą w sumie 32 miasta na terenie całego kraju. W naszych regionie, oprócz Ciechanowa, ciężarówka przyjedzie także do Makowa Mazowieckiego, gdzie zawita 15 grudnia.
Mierząca prawie 18,5m długości i ponad 4m ciężarówka, wyposażona w ponad 6 tysięcy punktów świetlnych, stanie na placu Jana Pawła II w Ciechanowie 20 grudnia. W godzinach od 15:00 do 21:00 na ciechanowian będzie czekało mnóstwo atrakcji.
- Zapraszamy do bezpłatnego obejrzenia najradośniejszych na świecie ciężarówek i wspólnej zabawy z Coca-Cola! Do każdego miasta ciężarówki przywiozą mnóstwo niespodzianek. Zdjęcia ze Św. Mikołajem, fabryka upominków, wirtualna przejażdzka saniami, personalizowane puszki Coca-Cola to tylko nieliczne z nich. Jako, że tradycja świątecznego konwoju Coca-Cola pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, nie mogło zabraknąć typowych amerykańskich trucków - zapowiadają organizatorzy.
W Ciechanowie pojawi się także m.in. fotobudka, będą też gry i konkursy z nagrodami. Wstęp będzie oczywiście bezpłatny. Dodajmy, że w ubiegłym roku ciężarówka Coca-Coli przyciągnęła przed ciechanowski ratusz tysiące mieszkańców.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
jeju! znowu będę mógł stanąć w kilometrowej kolejce żeby dostać ZA DARMO puszkę przesłodzonego świństwa. Jej... i znowu będę mógł sobie cyknąć zdjęcie z facetem w czerwonym ubranku! Łał! kocham cię cocacolu Jeszcze żeby Mcdonalda zdążyli otworzyć do świąt i najlepiej KFC na przeciwko
No to ładnie... Prawie 18,5 metra jak na pojazd członowy, to o prawie 2 metry za długo... A ponad 4 metry, to też za wysoko... Jak się dowiedzą chłopaki z ITD... ;-)
jeju! znowu będę mógł stanąć w kilometrowej kolejce żeby dostać ZA DARMO puszkę przesłodzonego świństwa. Jej... i znowu będę mógł sobie cyknąć zdjęcie z facetem w czerwonym ubranku! Łał! kocham cię cocacolu Jeszcze żeby Mcdonalda zdążyli otworzyć do świąt i najlepiej KFC na przeciwko
No to ładnie... Prawie 18,5 metra jak na pojazd członowy, to o prawie 2 metry za długo... A ponad 4 metry, to też za wysoko... Jak się dowiedzą chłopaki z ITD... ;-)