Reklama

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli ponownie odwiedzi Ciechanów

08/11/2016 13:10
20

plac Jana Pawła II godz: 15:00

Podobnie jak przed rokiem Ciechanów znalazł się na Świątecznej Trasie Ciężarówek Coca-Cola. Słynna ciężarówka pojawi się przed ciechanowskim ratuszem we wtorek 20 grudnia.

Ciężarówki wyruszą w trasę już 1 grudnia i odwiedzą w sumie 32 miasta na terenie całego kraju. W naszych regionie, oprócz Ciechanowa, ciężarówka przyjedzie także do Makowa Mazowieckiego, gdzie zawita 15 grudnia.

Mierząca prawie 18,5m długości i ponad 4m ciężarówka, wyposażona w ponad 6 tysięcy punktów świetlnych, stanie na placu Jana Pawła II w Ciechanowie 20 grudnia. W godzinach od 15:00 do 21:00 na ciechanowian będzie czekało mnóstwo atrakcji.

- Zapraszamy do bezpłatnego obejrzenia najradośniejszych na świecie ciężarówek i wspólnej zabawy z Coca-Cola! Do każdego miasta ciężarówki przywiozą mnóstwo niespodzianek. Zdjęcia ze Św. Mikołajem, fabryka upominków, wirtualna przejażdzka saniami, personalizowane puszki Coca-Cola to tylko nieliczne z nich. Jako, że tradycja świątecznego konwoju Coca-Cola pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, nie mogło zabraknąć typowych amerykańskich trucków - zapowiadają organizatorzy.

W Ciechanowie pojawi się także m.in. fotobudka, będą też gry i konkursy z nagrodami. Wstęp będzie oczywiście bezpłatny. Dodajmy, że w ubiegłym roku ciężarówka Coca-Coli przyciągnęła przed ciechanowski ratusz tysiące mieszkańców.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2016-11-08 13:54:20

    jeju! znowu będę mógł stanąć w kilometrowej kolejce żeby dostać ZA DARMO puszkę przesłodzonego świństwa. Jej... i znowu będę mógł sobie cyknąć zdjęcie z facetem w czerwonym ubranku! Łał! kocham cię cocacolu Jeszcze żeby Mcdonalda zdążyli otworzyć do świąt i najlepiej KFC na przeciwko

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2016-11-08 22:49:15

    No to ładnie... Prawie 18,5 metra jak na pojazd członowy, to o prawie 2 metry za długo... A ponad 4 metry, to też za wysoko... Jak się dowiedzą chłopaki z ITD... ;-)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Ciechanowinaczej.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości