Na „Ferie w Muzeum” zaprasza Muzeum Romantyzmu w Opinogórze. Trwają zapisy.
Stało się już tradycją, że w okresie ferii zimowych placówka zaprasza na zajęcia z cyklu „Romantycy są wśród nas…”.
- Mamy nadzieję, że ferie spędzone w naszym Muzeum to nie tylko czas odpoczynku, ale też i zabawy oraz pogłębiania wiedzy z zakresu literatury, sztuki i historii. Tym razem zapraszamy naszych najmłodszych sympatyków, w wieku 5-12 lat, w dniach 15-19 stycznia 2024 r. w godz. 10:00-15:00 - informuje muzeum.
W ciągu pięciodniowego turnusu będzie można skorzystać z twórczych warsztatów, lekcji muzealnych, zajęć muzycznych i kreatywnych zabaw. W cenie obiad i ubezpieczenie NNW. Półkolonie zostały wpisane do Ogólnopolskiej Bazy Wypoczynku MEN.
Zapisy telefoniczne: 23 671 70 25. Koszt: 400 zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze