Reklama

Tragedia na drodze. 35-letni pieszy zginął pod kołami osobówki

Wczoraj (4 grudnia) w godzinach wieczornych samochód osobowy potrącił pieszego, który zginął na miejscu. 

Do tragicznego zdarzenia doszło w Liberadzu, w gm. Szreńsk, w sąsiednim powiecie mławskim. Na miejscu wypadku pracowali strażacy OSP w Szreńsku, OSP w Rochni, OSP w Kowalewie oraz PSP w Mławie. Była także policja i karetka pogotowia.

- Wypadek wydarzył się około godz. 19.00. Dwóch mężczyzn, braci, przemieszczało się pieszo prawidłową stroną jezdni. Obydwaj nie posiadali elementów odblaskowych. Znajdowali się na prostym odcinku oświetlonej drogi. Jeden z nich, 35 latek, postanowił przejść przez jezdnię. Wtedy został potrącony przez kierowcę volkswagena tourana, także mieszkańca tej miejscowości. Kierujący był trzeźwy. W przypadku pieszego pobrano krew do badań. Będzie powołany biegły do spraw wypadków drogowych, który ustali dokładne okoliczności tego zdarzenia. - informuje nasz portal komendant powiatowy, Tomasz Łysiak. 

Reklama

Zdaniem biegłego będzie ustalenie, czy w tym przypadku pieszy nagle wszedł pod koła osobowego volkswagena. Pieszy, który nie posiada elementów odblaskowych o tej porze roku jest słabo widoczny po zmroku. Tym bardziej, że teraz często widoczność jest ograniczona z powodu występowania mżawek czy mgieł. 

 

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/12/2025 12:32
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    realista 1 - niezalogowany 2025-12-05 15:30:31

    Co tu badać- jeden wtargnął pod jadące auto.Wytstarczy sprawdzić telefon tego kierującego i to wszystko.Po co dodatkowe koszty?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Pan Samochodzik - niezalogowany 2025-12-05 19:56:30

    Co rzucasz oskarżenia! Jechałeś na siedzeniu obok kierowcy? Z może do Ciebie dzwonił i pytał czy potrącić kogoś?

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Od bo - niezalogowany 2025-12-05 16:53:41

    Nadaju na powstańców warszawskich coś wieczorem się zdarzyło,a ty milczysz.Rano przy pkp straż wchodzi po drabinie do mieszkania coś o tym wiesz? Weźcie zacznijcie pisać o mieście

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Ciechanowinaczej.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości