Wczoraj (4 grudnia) w godzinach wieczornych samochód osobowy potrącił pieszego, który zginął na miejscu.
Do tragicznego zdarzenia doszło w Liberadzu, w gm. Szreńsk, w sąsiednim powiecie mławskim. Na miejscu wypadku pracowali strażacy OSP w Szreńsku, OSP w Rochni, OSP w Kowalewie oraz PSP w Mławie. Była także policja i karetka pogotowia.
- Wypadek wydarzył się około godz. 19.00. Dwóch mężczyzn, braci, przemieszczało się pieszo prawidłową stroną jezdni. Obydwaj nie posiadali elementów odblaskowych. Znajdowali się na prostym odcinku oświetlonej drogi. Jeden z nich, 35 latek, postanowił przejść przez jezdnię. Wtedy został potrącony przez kierowcę volkswagena tourana, także mieszkańca tej miejscowości. Kierujący był trzeźwy. W przypadku pieszego pobrano krew do badań. Będzie powołany biegły do spraw wypadków drogowych, który ustali dokładne okoliczności tego zdarzenia. - informuje nasz portal komendant powiatowy, Tomasz Łysiak.
Zdaniem biegłego będzie ustalenie, czy w tym przypadku pieszy nagle wszedł pod koła osobowego volkswagena. Pieszy, który nie posiada elementów odblaskowych o tej porze roku jest słabo widoczny po zmroku. Tym bardziej, że teraz często widoczność jest ograniczona z powodu występowania mżawek czy mgieł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Co tu badać- jeden wtargnął pod jadące auto.Wytstarczy sprawdzić telefon tego kierującego i to wszystko.Po co dodatkowe koszty?
Co rzucasz oskarżenia! Jechałeś na siedzeniu obok kierowcy? Z może do Ciebie dzwonił i pytał czy potrącić kogoś?
Nadaju na powstańców warszawskich coś wieczorem się zdarzyło,a ty milczysz.Rano przy pkp straż wchodzi po drabinie do mieszkania coś o tym wiesz? Weźcie zacznijcie pisać o mieście
Właśnie, trzeba by się dowiedzieć i pisać. A "z sąsiedniego powiatu" kopiuj-wklej, i artykuł gotowy.
Codziennie CFANIAKI z portalu słychać na mieście naście razy syreny służb ratunkowych i policji a u was cisza.Moze czas do roboty?
Co tu badać- jeden wtargnął pod jadące auto.Wytstarczy sprawdzić telefon tego kierującego i to wszystko.Po co dodatkowe koszty?
Co rzucasz oskarżenia! Jechałeś na siedzeniu obok kierowcy? Z może do Ciebie dzwonił i pytał czy potrącić kogoś?
Nadaju na powstańców warszawskich coś wieczorem się zdarzyło,a ty milczysz.Rano przy pkp straż wchodzi po drabinie do mieszkania coś o tym wiesz? Weźcie zacznijcie pisać o mieście