Reklama

Mistrzowski Wieczór w Opinogórze z "Panem Tadeuszem"

22/11/2016 09:36
25

Muzeum w Opinogórze/Oranżeria godz: 19:00

Muzeum Romantyzmu w Opinogórze zaprasza na trzecie już spotkanie w ramach cyklu „Mistrzowskie wieczory polskiej poezji i muzyki”. Tym razem uczestnicy będą mogli wysłuchać fragmentów „Pana Tadeusza”.

Podczas spotkania wystąpi aktor teatralny, filmowy, telewizyjny, radiowy i dubbingowy Mariusz Benoit. Muzyczną oprawę spotkania zapewni natomiast pianistka Karolina Nadolska.

Mistrzowski Wieczór w Opinogórze odbędzie się już w najbliższy piątek (25 listopada) o godz. 19:00 w Oranżerii. Wstęp - 30 zł.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Ciechanowinaczej.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości