Muzeum Romantyzmu w Opinogórze zaprasza na trzecie już spotkanie w ramach cyklu „Mistrzowskie wieczory polskiej poezji i muzyki”. Tym razem uczestnicy będą mogli wysłuchać fragmentów „Pana Tadeusza”.
Podczas spotkania wystąpi aktor teatralny, filmowy, telewizyjny, radiowy i dubbingowy Mariusz Benoit. Muzyczną oprawę spotkania zapewni natomiast pianistka Karolina Nadolska.
Mistrzowski Wieczór w Opinogórze odbędzie się już w najbliższy piątek (25 listopada) o godz. 19:00 w Oranżerii. Wstęp - 30 zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze