Reklama

Koncert „Idą święta…” w niedzielę w Opinogórze

09/12/2016 10:01

Muzeum Romantyzmu w Opinogórze zaprasza na comiesięczny koncert niedzielny. Podczas grudniowego koncertu pt. „Idą święta…” w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze wystąpi Kwartet Prima Vista.

Kwartet tworzą: Krzysztof Bzówka – skrzypce, Józef Kolinek – skrzypce, Piotr Nowicki – altówka, Zbigniew Krzymiński – wiolonczela. W programie koncertu znajdą się tradycyjne polskie kolędy oraz concerti grossi A. Corellego i G. Torellego „Na Boże Narodzenie”.

Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę (11 grudnia) o godz. 12:00 w Oranżerii. Wstęp - 15 zł.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Ciechanowinaczej.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości