W trzech miejscowościach na terenie gminy Regimin odbędą się w najbliższą niedzielę (17 marca) Jarmarki Wielkanocne.
Mieszkancy będą mieli okazję, by kupić palmy wielkanocne, pisanki, stroiki czy świąteczne ozdoby. Nie zabraknie oczywiście wypieków, przygotowanych przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich. Jarmarki odbędą się przed kościołami w Koziczynie, Lekowie i Zeńboku, po każdej mszy świętej.
Na wydarzenie zaprasza Wójt Gminy Regimin oraz proboszczowie parafii w Koziczynie, Lekowie i Zeńboku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze