Bardzo ciekawie zapowiada się tegoroczna impreza Mikołajkowa w Opinogórze Górnej, zaplanowana na najbliższą niedzielę, 3 grudnia o godz. 16.00.
Zaprasza na nią Gminny Ośrodek Kultury w Opinogórze. Impreza odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy.
W programie znajdą się liczne atrakcje dla dzieci. Odbędą się występy artystyczne grup działających w GOK. Wystąpią mażoretki „Stella Opinogóra”, grupy Hip-Hop i Taekwondo. Uczestnicy obejrzą spektakl pt. „Co się stało z Mikołajem?”. Będą też mikołajkowe zabawy i animacje dla dzieci.
Mikołajki zakończy wspólne odpalenie światełek na choince, która stoi przed Urzędem Gminy. To naturalne drzewo, które jest przystrajane na czas świąt.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze