Reklama

Ciężarówka Coca Coli przyciągnęła tłumy ciechanowian (wideo/zdjęcia)

10/12/2015 14:07

Kilka tysięcy mieszkańców Ciechanowa pojawiło się w środowe popołudnie na placu Jana Pawła II, by na własne oczy zobaczyć legendarną świąteczną ciężarówkę Coca Coli.

Mierząca prawie 18,5m długości i ponad 4m wysokości ciężarówka stanęła na przeciwko ratusza i wywołała ogromne poruszenie wśród mieszkańców. Niemal bez przerwy dziesiątki osób robiły sobie przed nią zdjęcia, a kolejka do środka liczyła momentami kilkadziesiąt metrów. Podobne tłumy cierpliwie oczekiwały, by zajrzeć do namiotów z atrakcjami, które także stanęły na placu Jana Pawła II.

Podczas imprezy można było własnoręcznie przygotować prezent w „fabryce upominków”, wysłać bliskim pocztówkę z życzeniami ze zdjęciem z foto-budki czy przygotować spersonalizowaną puszkę Coca-Cola. Była także możliwość zrobienia sobie zdjęcia ze św. Mikołajem czy wybrać się w wirtualną przejażdżkę jego saniami. Odbywały się także liczne konkursy oraz gry z nagrodami. Jeśli ktoś nie zdołał zobaczyć ciężarówki w Ciechanowie, będzie miał okazję zrobić to w Płońsku, gdzie pojazd Coca Coli zawita w piątek 11 grudnia.

Reklama

Poniżej wideo i fotorelacja z przyjazdu ciężarówki Coca Coli do Ciechanowa:

[youtube_sc url="https://www.youtube.com/watch?v=2rJbtwkWJt8"]

[nggallery id=1893]

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    wieprz - niezalogowany 2015-12-13 21:46:10

    nik-u czy Ty lubisz nawalać się w domu i robić bydło - napisz jak to się robi. 3-maj się i czytaj,dużo czytaj...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    nik - niezalogowany 2015-12-12 18:46:55

    @ wieprzu Jak Cie Zaproszą znajomi lub rodzina na imprezę to Ty się nawal w domu i nie rób ludziom bydła!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    nik - niezalogowany 2015-12-12 18:40:29

    @ wieprz Jak Cię zaproszą znajomi lub rodzina na jakąś imprezę to się nawal w domu. Po co robić bydło znajomym lub rodzinie!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości