Reklama

"Ale Czad!". Ciechanowianie podróżowali z Grupą MoCarta (zdjęcia)

18/01/2016 11:19

„Ale CZAD!, czyli podróże Grupy MoCarta” - pod takim tytułem wczoraj (niedziela, 17 stycznia) w hali widowiskowej w Ciechanowie odbył się tradycyjny koncert noworoczny. Tym razem wystąpił kabaret muzyczny Grupa MoCarta, który rozbawił ciechanowian do łez.

Jak co roku koncert noworoczny przyciągnął setki widzów. Już na kilkanaście minut przed rozpoczęciem próżno było szukać wolnych miejsc na hali. W tym roku organizatorzy zaprosili do Ciechanowa Grupę MoCarta - kabaret muzyczny, łączący muzykę z żartem.

Reklama

Artyści zaprezentowali nad Łydynią swój nowy program „Ale CZAD!, czyli podróże Grupy MoCarta”, w którym zabrali ciechanowian w niezwykłą i pełną humoru podróż po różnych zakątkach świata. Widzowie mogli przenieść się m.in. do Chin, Meksyku czy ... Czech. Muzycy dzieli się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami z tras koncertowych za pomocą muzyki, okraszonej inteligentnymi żartami. Grupie MoCarta, z ekranu, towarzyszyli również Zbigniew Wodecki czy Włodzimierz Korcz.

Występ Grupy MoCarta w Ciechanowie w obiektywie Grzegorza Hoffmana:

Reklama

[nggallery id=1946]

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    atk - niezalogowany 2016-01-20 14:58:02

    Panowi z Grupy docenili stwierdzony przez Prezydenta fakt że sa lepsi od Zenka Martyniuka! https://youtu.be/2Ki6FwDwEWM?t=57

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Dd - niezalogowany 2016-01-19 19:36:26

    Ludzie niezadowoleni - czemu przyszliscie? Przecież jest jedna z najsłynniejszych formacji kabaretowych. MUSIELISCIE o nich słyszeć. Chyba że naprawdę ktoś liczył że będą śpiewać arie albo wycinać holubce. Ale jeżeli tak - szacun. Chyba ciężko żyć w takich czasach...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2016-01-19 11:42:16

    Są dobrzy ale nie na Koncert Noworoczny,na który ciechanowianie czekają cały rok. A wzorem lat ubiegłych nie spełnione oczekiwania, to fakt. Może za rok będzie lepiej

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Ciechanowinaczej.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości