Reklama

Przed nami 37. spotkanie w Saloniku Elizy

Muzeum Romantyzmu w Opinogórze
19/02/2024 06:45
LUT25

Muzeum Romantyzmu w Opinogórze godz: 15:00

Muzeum Romantyzmu w Opinogórze zaprasza na 37. spotkanie w Saloniku Elizy. Gościem spotkania zaplanowanego w niedzielę (25 lutego) o godz. 15:00 będzie Wojtek Gęsicki – bard – „największy na świecie”, kompozytor, autor tekstów.

Oprawa muzyczna: Marta Sosnowska i Wojtek Gęsicki. Prowadzenie: Zofia Humięcka.

Bilety w cenie 1 zł dostępne na stronie www.muzeumromantyzmu.pl oraz w kasie muzealnej.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 19/02/2024 06:45
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Ciechanowinaczej.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości