:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C lekkie zachmurzenie

Wasze Info: Panie prezydencie, czy był Pan w ogóle kiedyś w tym obiekcie?

- W związku z pracą zawodową spędzam około 250 dni w roku w hotelach, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem ... I to za 120 zł za dobę. Wstyd! - pisze w wiadomości do naszej redakcji jeden z Czytelników, który kilka tygodni temu korzystał z usług Hotelu Olimpijskiego w Ciechanowie. - Po tym co tam zobaczyłem, prędko nie wrócę do Ciechanowa, a na pewno nie do tego obiektu.

Pan Jarosław, wraz ze swoimi trzema współpracownikami, spędzili w hotelu 8 dni. - Wynajęliśmy dwa pokoje. Rezerwacji dokonaliśmy dwa tygodnie przed przyjazdem. Okazało się, że dostępne są tylko trzyosobowe pokoje, ale zapewniono nas, że zapłacimy jak za "dwójkę" - relacjonuje nasz Czytelnik. Za dobę zapłacili 120 zł, więc cały pobyt kosztował ich blisko 2 tys. zł. Po wyjeździe swoimi wrażeniami postanowili podzielić się z ciechanowianami.

- Chciałem podzielić się z mieszkańcami tego pięknego miasta pewną refleksją po pobycie w Ciechanowie. Chciałem pokazać Państwu kilka zdjęć i zapytać czy wiecie Państwo, gdzie te zdjęcia zostały zrobione? Nie - to nie jest zakład karny o zaostrzonym rygorze dla szczególnie niebezpiecznych przestępców (oni mają zapewne lepsze warunki). To jest WASZ Hotel Olimpijski. Pozwoliłem sobie napisać Wasz, bo przecież jako mieszkańcy możecie czuć się współwłaścicielami tego, należącego do miasta obiektu. Chciałem za pomocą tej strony zwrócić się też do Prezydenta Ciechanowa. Panie prezydencie, czy był Pan w ogóle kiedyś w tym obiekcie? Myślę, że chyba nie, bo gdyby Pan był, to spaliłby się Pan ze wstydu. Trzeba bardzo nie lubić gości odwiedzających miasto, aby narażać ich na nocowanie w takich warunkach - nie kryje rozgoryczenia Pan Jarosław, który zastał w pokoju m.in. podarty ręcznik, poplamione i rozdarte materace, uszkodzenia w ścianach i podłodze, a na balkonie odpadający tynk. - Wymiany ręczników doczekałem się dopiero czwartego dnia, kiedy zniosłem je na dół i położyłem na ladę. Kilkakrotnie prosiłem też o wymianę pokoju, ale usłyszałem, że w tym momencie nie ma takiej możliwości. Nasz Czytelnik dodaje również, że zapowiedział w recepcji, iż o tym co zastał w hotelu, poinformuje prezydenta miasta. W odpowiedzi miał usłyszeć, że bardzo dobrze zrobi, ponieważ może ktoś w końcu zrobi porządek z obiektem. Pracownik sam przyznał, że wstydzi się tam pracować, a tym co dzieje się w hotelu, nikt się nie interesuje.

Zgodnie z zapowiedzią, Pan Jarosław przesłał zdjęcia z hotelu wraz z opisem do sekretariatu prezydenta miasta oraz w wiadomości prywatnej na jego facebookowy profil. Nie otrzymał jednak żadnej odpowiedzi. O komentarz do całej sprawy poprosiliśmy zatem dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, pod który podlega hotel.

- Patrzę na to wszystko z ubolewaniem - mówi Jerzy Omieciński, który przyznał, że już wcześniej miał okazję widzieć publikowane zdjęcia. - My nie staramy się nikogo oszukiwać ani koloryzować, jeśli chodzi o jakość tego obiektu. Mamy pełną świadomość, jaki to jest standard i w pełni zgadzam się z Czytelnikiem, że nie przystoi on do obecnych warunków.

Dyrektor MOSiR-u przyznaje, że hotel wymaga generalnego remontu, jednak na tę chwilę miasto nie ma możliwości pozyskania na to zadanie środków zewnętrznych. - Jesteśmy w trakcie przygotowywania dokumentacji technicznej modernizacji obiektu, ale musimy mieć świadomość, że nie są to małe koszty i w całości musiałyby zostać pokryte ze środków własnych. Gruntowny remont kosztowałby co najmniej 2 mln zł - szacuje Jerzy Omieciński. Wymiana prześcieradeł czy kupno nowych ręczników nie wymagają chyba pozyskania unijnych środków? - dopytujemy. - Zwróciłem już na to uwagę szefostwu hotelu. Trudno mi się nawet do tego odnieść, bo faktycznie tego typu rzeczy nie powinny mieć miejsca. Trzeba jednak pamiętać, że obsługujemy różne grupy, przeważnie sportowe i stopień niszczenia i dewastacji wyposażenia, który występuje w wyniku ich obsługi, jest znacznie wyższy niż przy przyjmowaniu standardowych gości. Stawki za nocleg są jednak niewielkie, a na odtworzenie czy zakup elementów wyposażenia potrzebne są środki, a my ich na tę chwilę po prostu nie mamy.

Już po naszej interwencji, dziś (8 listopada) MOSiR skierował do Pana Jarosława list z przeprosinami za jakość wykonanej obsługi. - Przykro nam, że tak się stało. Pewnych spraw nie odkręcimy. Standard hotelu jest określony, a niestety nie wszystko zależy od nas. Jak zauważył jeden z prezesów związków sportowych, dobrą kuchnią i miłym słowem Pań z recepcji nie da się wszystkiego załatwić - konkluduje całą sprawę dyrektor Omieciński.

Wasze Info: Panie prezydencie, czy był Pan w ogóle kiedyś w tym obiekcie? komentarze opinie

  • arturo - niezalogowany 2017-11-08 17:07:47

    Spędził 8 dni, zapłacił marne pieniądze, bo 120 zł za dobę i oczekuje luksusów. Trzeba było iść do Ateny i zapłacić normalne pieniądze, to i wygoda by była. To hotel dla sportowców, którzy trenują. Hotelu z trzema gwiazdkami za 120 zł w Polsce się nie znajdzie. Żenujący gość

  • gość 2017-11-08 17:23:48

    arturo, żenujące to jest podejście do sprawy. Marne 120 zł za dobę to 2/3 ceny w hotelu Atena, a jakość żadna. Są hostele lub zajazdy które za taką kwotę gwarantują jakość. Natomiast podejście do sprawy pana dyrektora, argumentacja polegająca tym że j klient "Olimpijskiego" nie ma żadnych wymagań, jest zupełnie nietrafiona, Jak zamawiam nocleg w obcym mieście to nigdy do końca nie jestem w stanie zweryfikować poziomu danego obiektu. Jednak jak jadę do hotelu to mam prawo wymagać co najmniej czystej pościeli!!!

  • Hotelarz - niezalogowany 2017-11-08 17:50:23

    Zwykła niegospodarność i nieudolność zarządu hotelu oraz władz miasta. Obiekt tego typu powinien zarabiać pieniądze, może trzeba się zastanowić dlaczego jest inaczej...

  • gość 2017-11-08 18:05:41

    Pan dyrektor to już dwa lata wymienia siedzisko na huśtawce przed halą ,czytałem o prośbie mam.

  • gość 2017-11-08 18:14:12

    Za bardzo zadbany to cały teren MOSIR nie jest,często potłuczone butelki na parkingu przed basenem,śmieci,lampa przed wjazdem na parking jest cała zdewastowana( pobite klosze i żarówki),plac zabaw syf,nikt tego nie pilnuje,codziennie siedzi tam jakieś towarzystwo po ciemku itd. Kto to ochrania że nie jest to pilnowane?Agencja bierze pieniądze a interwencji żadnej.

  • gość 2017-11-08 18:16:31

    Szkoda tych pieniędzy na ten plac zabaw wydanych bo nikt o to nie dba teraz,a w następnym budżecie obywatelskim jeszcze park linowy tam będzie to jeszcze więcej rzeczy do dewastacji będzie.

  • Gość - niezalogowany 2017-11-08 18:30:17

    Tam ewidentnie brak gospodarza świeżości, kogoś kto nawet teraz jest w stanie o ten cały teren zadbać.

  • Xxx - niezalogowany 2017-11-08 18:35:52

    Apel powinien być do Prezydenta, wyłącznie aby zainterweniował, i Prezes Mosiru przestał tę ruinę nazywać hotelem! Skoro brak kasy na remont przerobić to na Dom Sportowca, albo jakieś kwatery robotnicze. Ludzie przestaliby mieć pretensje. Ale z drugiej strony wystarczyły mi 2 min. aby przeczytać opinie o hotelu w wszechwiedzącym googlu, i dowiedzieć sie o standardzie jaki oferuje, a więc marudzących gość sam sobie jest winny!

  • gość 2017-11-08 18:38:39

    Pan Omieciński lubi się mądrzyć ale żeby coś zrobić od siebie to już ciężko

  • Gość - niezalogowany 2017-11-08 18:42:47

    Osoba odpowiedzialna za taki stan rzeczy jest dyrektor MOSIR. Osoba która od kilkunastu lat nic w tym temacie nie robi, ani w innych. Chyba czas na zmianę osoby na tym stanowisku, może nowa krew będzie chciała się wykazać i pozyskać środki na remont obiektu. Panie prezydencie takiego ma Pan współpracownika (nieroba).

  • Gość - niezalogowany 2017-11-08 18:54:55

    A pracownikom kazano śmieci z zewnętrznych koszy wyjmować rękami bo twierdzono ze brak jest środków na worki

  • Gość - niezalogowany 2017-11-08 19:14:08

    Oj dawno takiego syfu nie widziałam... Zastanawiam się co Pan Dyrektor miał na myśli mówiąc o sportowcach dewastujacych hotel. Chodzą po elewacji i zrywają tynk, czy przyciągają linę z ręczników, które potem porwane dostają inni goście? Ostatnio popularne są escape roomy - może na tym da się zarobić i zebrać fundusze na remont:)

  • gość 2017-11-08 19:15:21

    w końcu znalazl sie odwazny pan Jarosław i wyłożył kawę na ławę - brawo p. Jarku !!! może oczy co niektórym się otworzą i wezma się do roboty bo grzać fotel tyłkiem to chyba każdy umie !!!!

  • gość 2017-11-08 19:42:33

    Ten prezydent nie ogarnia tego miasta. W zasadzie - nic, co obiecywał nie zrobił, a to co dostał, to zaniedbał.

  • gość 2017-11-08 19:47:30

    Tak to jest z szybkimi błyskotliwymi karierami... Najpierw powinien popracować gdzieś, żeby znać się na robocie... A tu ciach - wybory i prezydent... Dziwi mnie, dlaczego na niego ludzie głosowali... żadnych zasług dla miasta, ani wcześniejszego zainteresowania samym nim samym... Zamiast coś tutaj robić dał dyla do Krakowa... Prezydentem powinien być ktoś, komu na tym mieście zależy, a nie jakiś uciekinier, który korzysta z karuzeli stołków.

  • gość 2017-11-08 19:53:13

    Nie tylko w tamtej okolicy są takie "Kwiatki". W niby "Centrum" za Halą Pułtuską (przy garażach) jest jeszcze lepiej. Tam to dopiero jest XII wiek. TBS sprząta podobno "tylko" 3 razy w roku (przed świętami) Butelki, śmieci oraz to co niektórzy ludzie zostawią po wypróżnieniu się. A przejście po deszczu graniczy z cudem - po prostu trzeci świat. Podobno prezydent kiedyś na spotkaniu obiecywał poprawę oraz "jedno" oświetlenie przy garażach. Mijają 2 lata. Ale co tam ten teren to mały szczegół - nie miałby się czym pochwalić przed przyszłorocznymi wyborami.

  • gość 2017-11-08 19:56:12

    Taki syf i wytrzymał tam aż 8 dni,bo co,bo było tanio.Jeżeli jeździ po Polsce 250 dni w roku,to niech sobie kupi Kampera i po kłopocie.

  • Gość - niezalogowany 2017-11-08 20:43:50

    Tak właśnie jest.

  • gość 2017-11-08 20:44:10

    120 zł za trzy osoby w pokoju, basen w cenie i śniadanie to chyba nie jest wygórowana cena ... Skąpstwo klienta - nic więcej ;-)

  • Gość - niezalogowany 2017-11-08 21:06:26

    Wyzysk pracowników 2 panie pokojowe na ponad 50 pokoi oszczedzanie na srodkach czystości. Bardzo stare zużyte wyposażenie za moło pracowników.Zapychanie stanowisk z recepcji na kuchnię lub na pokoje i odwrotnie.Wyzysk i jeszcz raz wyzysk.Można ręce urobić.Miałam okazję tam pracować podczas zmiany grup gdzie przerwa między wyjeżdżającymi a przyjeżdżającymi to max 3 godziny.Sprzątnij cały hotel w dwie osoby nie realne.Wytrzymałam 1dzień to obóz pracy.

  • gość 2017-11-08 21:27:48

    120 zł za dwie osoby za dobę przy tak długim pobycie, to wcale nie jest jakaś super okazja. Wejdźcie sobie na Booking i zobaczcie po ile teraz chodzą hotele w naprawdę dużych miastach. Nie raz w promocji z dużym wyprzedzeniem można się wstrzelić w naprawdę niezłą ofertę i to w mieście turystycznym. Ciechanów nie jest miejscem turystycznym. Popatrzcie po ile chodzą ceny pokoi w podobnych miasteczkach, a nawet w Radomiu. Poza tym - żadna obniżka nie usprawiedliwia niedbalstwa. Jeśli jakaś instytucja ogłasza się hotelem (a nie noclegownią) - zobowiązuje to do zachowania pewnych standardów.

  • gość 2017-11-08 21:30:17

    Nie zwalajcie na skąpstwo, bo po pierwsze, wcale to nie jest jakoś super tanio jak na miasto tej wielkości i atrakcje, które oferuje, poza tym - facet zarezerwował miejsce w hotelu, a nie gdzieś u babci na poddaszu - i spodziewał się pewnego standardu. Ale od jakiegoś czasu mamy jakąś taką narodową dumę, że jak nam słoma z butów wystaje, to mówimy, że to ktoś inny się nie zna...

  • gość 2017-11-08 21:49:18

    Fajnie jest krytykować prezydenta, ale czy ktoś zastanowił się kto decyduje o wydawaniu kasy miejskiej? Przecież nie sam Pan Prezydent. To decyzja rady miasta na co zostaną wydane pieniądze. Przecież żaden z naszych radnych nie wyda pieniędzy na jakiś hotel, który nie jest w jego okręgu wyborczym - nie oszukujmy się. Lepiej przecież wydać kasę na 28 czy 40 plac zabaw bo wtedy ma się głosy wyborców niż na jakiś hotel z którego tak naprawdę wyborca nie korzysta. Prezydent ma poniekąd związane ręce. Jeśli chodzi o stan hotelu to tak naprawdę wszyscy powinni wiedzieć jaki on jest. Wszyscy jesteśmy mieszkańcami Ciechanowa i przynajmniej widzimy z zewnątrz jak on wygląda. Dlaczego do tej pory nie było projektu obywatelskiego dotyczącego remontu hotelu?? A - tu uwaga do Pana redaktora: czy dopiero po interwencji niezadowolonego klienta Pan zobaczył jak wygląda hotel?? a Gdzie był Pan do tej pory. Rozumiem- media lubią sensację- ale ten hotel istnieje od 1991 lub 1992 roku jak się nie mylę i od tej pory nie był remontowany. Wina za stan hotelu ponosi kierownictwo hotelu, które powinno na bieżąco informować władze o potrzebach hotelu

  • attano - niezalogowany 2017-11-08 22:37:57

    prezydenci się zmieniają ale nie omieciński

  • gość 2017-11-09 03:50:26

    Tym się powinien NIK zająć... I prezydentem też. Za brak reakcji.

  • gość 2017-11-09 04:03:38

    "prezydenci się zmieniają ale nie omieciński" Ten prezydent nic nie może. W zasadzie przyszedł na niczym się nie znając i tylko sobie jest prezydentem, nie mając o niczym pojęcia, co się w koło niego dzieje. Młody jest. Niby to miała być jego zaleta...

  • Gość - niezalogowany 2017-11-09 05:36:16

    Żeby nie prezydent to gówna by było w Ciechanowie. Młody człowiek a bardzo dużo zrobił dla tego miasta. Także ten co krytykuje niech zamknie mordę bo widać gowno wie. A o warunki panujące w hotelach powinien zadbać nikt inny tylko sam właściciel chcąc mieć klientów a nie ich tracić. Także wstydzić się za warunki panujące w hotelach odpowiadają tylko i wykończenie sami jego właściciele nie prezydenci miasta.

  • gość 2017-11-09 06:20:13

    Właścicielem Hotelu Olimpijskiego jest Miasto Ciechanów... A włodarzem tego miasta jest prezydent...

  • gość 2017-11-09 06:23:51

    "Żeby nie prezydent to gówna by było w Ciechanowie. Młody człowiek a bardzo dużo zrobił dla tego miasta." Konkretnie - punkt, po punkcie... Co zrobił, czego wcześniej nie było, oprócz sygnalizacji świetlnej, na Armii Krajowej - Ranieckie, która w zasadzie nikomu i niczemu nie służy... Chyba, że chodzi o zatrzymanie ludzi na dłużej o kilka minut w Ciechanowie - jak ktoś kilka dni temu tutaj napisał...

  • gość 2017-11-09 06:43:41

    Hotel Olimpijski jest własnością Miasta Ciechanów! A miastem Ciechanów zarządza Prezydent... Prezydent zarządzający miastem nie spełnił ani jednej obietnicy wyborczej. Miał stworzyć miejską spółkę kolejową, dzięki której podróż do centrum Warszawy i z powrotem do Ciechanowa będą trwały maksymalnie 45 minut w jedną stronę... Ośrodek opieki dziennej dla osób starszych i samotnych, gdzie będą mogli aktywnie spędzać czas. Teatr miał być w Ciechanowe... Link sprzed niemal dwóch lat... W zasadzie nic się mu nie udało, a jeszcze kary miasto musi płacić... Najgorszy prezydent jakiego miało to miasto. Nie wybierajcie tylko dlatego, że ktoś jest młody... Jak ktoś nie ma umiejętności żadnych i osiągnięć, to obdarowanie go jakimkolwiek stanowiskiem raczej nie zmieni tego faktu... http://06-400.pl/polityka-aktualnosc/items/krzysztof-kosinski-i-jego-osiagniecia

  • gość 2017-11-09 06:50:04

    Hotel Olimpijski jest własnością Miasta Ciechanów... A miastem zarządza Prezydent. Z tego, co słyszałam, jak ktoś Prezydentowi zadaje pytanie na które ten nie umie odpowiedzieć na facebooku, to prezydent go blokuje - i już jest dla niego po problemie... I z zarządzaniem miastem też tak u niego jest... Myśli, że jak powstawia światełka na przejściach dla pieszych, to wszystkim będzie się wydawało, że coś robi...

  • gość 2017-11-09 06:54:06

    http://06-400.pl/polityka-aktualnosc/items/krzysztof-kosinski-i-jego-osiagniecia

  • gość 2017-11-09 06:58:37

    Rzeczywiście; najgorszy prezydent jakiego miało to miasto.

  • gość 2017-11-09 07:21:50

    Chyba cały pociąg jadący do Warszawy komentuje ten artykuł...

  • gość 2017-11-09 10:55:24

    Niestety Hotel przynosi wstyd miastu i ewidentnie jest to wina rządzących ,że obiekt został pozostawiony bez odpowiedniego nadzoru.Ale jest tam taki syf ,że aż trudno uwierzyć! Czy w ogóle tam nie jest sprzątane.? Zobaczymy czy po nagłośnienie tej sprawy coś się zmieni ...

  • gość 2017-11-09 12:40:53

    szkoda, że nie można was za te komentarze dotyczące bieżącego Prezydenta, wywalić albo po chlapie na otrzeźwienie dać. ślepaki i zazdrośniki! Ciechanów nie miał do tej pory lepszego Prezydenta, niż pan Kosiński. Apropo hotelu no to wiadomo jest. Wielkie mi halo.

  • gość 2017-11-09 13:30:27

    Ci co chwalą prezydenta, to powinni chociaż napisać za co go chwalą... Podejrzewam, że on sam te komentarze tutaj pisze chwalebne dla siebie, a że nie zrobił nic konkretnego, to nie ma czym się pochwalić...

  • gość 2017-11-09 14:00:48

    Proszę zobaczyć oświadczenie majątkowe Dyr,MOSIR. zarobki wyższe niż prezydent.na pensje musi starczyć ale aby kupić ręczniki i pościel juz nie. 120,0 zł za taki standard to stanowczo za dużo.

  • Wardzyk - niezalogowany 2017-11-09 14:14:50

    Miasto już dawno powinno się wziąć za osobę odpowiedzialną za obiekt, najlepiej od razu po "dobrej zmianie", to miejsce ewidentnie wymaga nowego gospodarza z poza układu, a nie starego skorumpowanego działacza z dawnej struktury, który dba tylko o swój tyłek i nie zależy mu na rozwoju tego miejsca. Ciechanowski grajdołek...

  • gość 2017-11-09 14:17:02

    ta tam dyrektor kierownicy koordynatorzy hihi jak w Microsoft a jak widzą syf to nikt nie reaguje.

  • gość 2017-11-09 14:30:21

    Trzeba zmniejszyć o połowę wynagrodzenia prezesów dyrektorów w miejskich spółkach skoro spółki te nie mają nawet pieniędzy na ręczniki itd ,i przestaną się tak garnąć do spółek miejskich.Dobre wysokie wynagrodzenie to w firmach prywatnych powinno być a w spółkach miejskich powinni być ludzie społecznicy którzy chcą dla miasta coś zrobić a nie tylko zarobić.

  • Gość - niezalogowany 2017-11-09 14:59:01

    Panie prezydencie prosimy o oszczędności w wynagrodzeniach prezesów i dyrektorów w miejskich spółkach, czy taki nie był program wyborczy?

  • gość 2017-11-09 15:31:14

    Prezydent miasta ma tylko parcie na szkło .Nic nie robi tylko się chwali mało znaczącymi sprawami, a cały PSL kręci swoje sprawy,No cóż takie ugrupowanie,

  • Gość - niezalogowany 2017-11-09 17:06:38

    Coś mi się wydaje że najazd na Pana prezydenta robią zwolennicy Wardzynskiego a po drugi zrobił wiele w naszym mieście zmienia się cały czas na lepsze a dom seniora będzie dzienny dom w dawnym hotelu polonia trzeba poprostu poczytać bardziej a nie jakieś ogródki boże jak można tak być ślepym ile zmieniło się w naszym mieście pamiętam jak sama uciekając z miasta zanim młody prezydent został wybrany a teraz jestem dumna z mojego miasta i nie wyjeżdżam jak nie ma takiej potrzeby

  • GośćPiotr - niezalogowany 2017-11-09 18:52:39

    Ktoś na tego prezydenta nikomu nie znanemu chlopaka z Grzybowa przecież glosowal...nigdy wczesniej o nim nikt nie słyszał wyciagneli go jak krolika z kapelusza magika i cyk jest...musi mieć silne poparcie rodzinne "tam u góry"...poza tym jest bardzo uzależniony od bycia w swiete reflektorow i fleszy oraz facebooka,robi bardzo dużo medialnego szumu wobec własnej osoby a niektóre z jego inwestycji prowadzi oraz finansuje zupelnie kto inny....drogi krajowe nie podlegaja rządom i jurysdykcji naszego młodego wlodarza.poza tym należy przyjrzeć się też wspolpracownikom powołanym i mianowanym przez prezydenta....nie wszyscy sa jego ulubiencami ale ogromna część wywodzi sie z dawnych znajomosci oraz koligacji rodzinnych i znajomych oraz przyjaciol przyjaciol.Tym którzy się dlawia z zachwytu dla poczynań mlodego człowieka radzę odrobinę wnikliwej przyjrzeć się wszelkim z wielką pompą fotografowanym poczynaniom.np drewniana kładka na bagnie która już gnije za ogromne pieniądze

  • gość 2017-11-09 19:23:09

    zwolennik Wardzińskiego to Dyrektor

  • gość 2017-11-09 21:33:55

    Jest tutaj paru, którzy chwalą obecnego prezydenta - a ich argumenty ograniczają się do tego: "ile się zmieniło", "tyle zrobił" - ale nawet nie są w stanie wymienić bodaj jednej rzeczy, do której się przyczynił... NIC NIE ZROBIŁ. http://06-400.pl/polityka-aktualnosc/items/krzysztof-kosinski-i-jego-osiagniecia

  • Gość - niezalogowany 2017-11-10 17:48:25

    Czytam te komeraży i popieram wpisy o zmianie dyrekcji obiektu pan Omiecinski panoszy się tylko a nic nie robi awansuje recepcjonistki którym brakuje kolka lat do emerytury na kierowniczki hotelu,jedna już odchodzi na emeryturę a druga już się szykuje na stołek nie maja pojęcia o zarządzaniu już jedna była pani z recepcji po obcięciu stołka kierownika doprowadziła do całkowitej demolki ,a teraz szykuje się następna żenada

  • gość 2017-11-10 19:47:58

    A kto jeszcze rządzi tym całym bałaganem z p. Omiecińskim ?

  • Gość - niezalogowany 2017-11-10 23:44:52

    Jeżeli ktoś zna się na pracy i dostaje awans na kierownicze stanowisko to nie widzę problemu. Widzę jedynie ,ze dużo ludzi zazdrości komuś awansu!!

  • gość 2017-11-11 20:35:31

    Awans na kierownicze stanowisko i znanie się na pracy to dwie sprzeczności haha

  • Gość - niezalogowany 2017-11-12 14:41:19

    A ja nie widzę nic złego w tym ,ze ktoś awansuje ! Nikt się nie rodzi kierownikiem ani dyrektorem !! Widzę jedynie ,ze ludzie zazdroszczą awansu!

  • GośćA - niezalogowany 2017-11-13 08:59:29

    A ja nie widzę nic złego w tym ,ze ktoś awansuje!!!widocznie ktoś za pracował na awans-jak większości firm ludzie dostaja awansy!!widzę jedynie zazdrość

  • gość 2017-11-14 20:06:21

    Co zmienił? Zmienił to, żeby wasze gównojady nie musiały jechać z wami do Płońska prawie 40 km, fakt tylko sprzedał działkę, ale mógł tego nie robić. Budowa obwodnicy jest zaplanowana przy CH MMG, odrestaurowanie wieży ciśnień, poprawienie ul. Sienkiewicza, ludzie wy naprawdę jesteście ślepi? Ale dobrze, zachwycajcie się Krubińskimi chodnikami, które wasz poprzedni prezydent zrobił na potrzeby poźniejszych dojazdów do swoich działek. Żenada, ślepota...

  • gość 2017-11-14 20:09:01

    Aha, no i nie zapominajcie, że wspiera młodych w sporcie, bo poprzednik nic nie dawał na ewentualne wyjazdy meczowe etc, no ale... jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. lewaczki

  • gość 2017-11-14 21:34:21

    Słaby ten wasz hotel.... widać że brak odpowiedniego zarządzania w tym pseudo hoteliku. Wiem już gdzie nie nocować na 100%.

  • gość 2017-11-15 21:04:59

    Gównojadów to u siebie poszukaj i nie kompromituj się wiedzą ,działka była prywatna.

  • Gość - niezalogowany 2017-11-15 21:10:54

    Ktoś pisał o wyzysku w Mosir. Prawdziwy wyzysk to jest na stadionie miejskim. Cierpiący na paranoję i niezbyt rozgarnięty kierownik obiektu pomiata ludźmi tam zatrudnionymi . Przechodzący ludzie patrzą ze współczuciem na pracowników grabiących liście w deszcz lub podczas silnych wiatrów jak na wariatów,podczas gdy ów kierownik w cieplutkim pokoju patrzy w monitoring czy aby któryś z nich nie pójdzie napić się herbaty,bo to już jest uznane jako niezgodne z Jego chorym wyobrazeniem o pracy na rzecz zakładu. Ludzie,nie współczujcie. Tak wygląda obóz pracy ‼‼‼‼