:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  0°C pochmurno z przejaśnieniami

Wasze Info: Kilkadziesiąt osób w kolejce do parkometru przy szpitalu

- Kto to wymyślił? - dopytywali dziś (11 stycznia) kierowcy, stojący w kolejce do parkometru na parkingu przed Specjalistycznym Szpitalem Wojewódzkim w Ciechanowie. Działający od wakacji system pobierania opłat ponownie dał im się we znaki.

O długiej kolejce do parkometru poinformował nas dziś jeden z Czytelników. - Bardzo proszę o przyjazd do szpitala, zrobienie kilku zdjęć kolejce do parkomatu i nagłośnienie problemu. W kolejce czeka koło 30-40 osób a czas i pieniądze za parkowanie się naliczają! To taki sposób na zarabianie pieniędzy wymyślił szpital? Kto zapłaci kierowcom za zmarnowany czas i zwróci zapłacone za stanie w kolejce do parkomatu pieniądze! - nie krył oburzenia nasz Czytelnik.

Byliśmy na miejscu niespełna pół godziny później. Kolejka cały czas była długa, znajdowało się w niej ponad 30 osób. - Stoimy tu już od ponad 20 minut, a za nami jest jeszcze tyle osób - mówili nam zniecierpliwieni kierowcy. - Ten parkometr co chwilę się zacina. Jedna lub dwie osoby zapłacą normalnie, a już przy kolejnej są problemy - wyjaśniali. Mimo sygnalizowanych przez kierowców problemów technicznych, opłaty cały czas były naliczane.

O komentarz zwróciliśmy się do przedstawicieli szpitala, którzy nie znaleźli jednak czasu, by wyjaśnić zaistniałą sytuację. Do sprawy będziemy powracać.

 


Wasze Info: Kilkadziesiąt osób w kolejce do parkometru przy szpitalu komentarze opinie

  • gość 2018-01-11 16:06:36

    Proponuje zrobić "porządek" z tym parkometrem.

  • Gość - niezalogowany 2018-01-11 16:41:11

    Dobrze że nagłośniliście tę sprawę. Ja oststnio byłam z malutkim dzieckiem sama w szpitalu. Pogoda paskudna, dziecka nie ma z kim zostawić a kolejka do kasy spora, dobrze że jeden człowiek się zlitował i mnie przepuścił,bo przez ten cudowny system dziecko by mogło wrócić do szpitala już jako pacjent.

  • Gość - niezalogowany 2018-01-11 17:05:28

    Kto to słyszał zeby płacić za parking przy szpitalu.Niech ktoś się tym wreszcie zainteresuje.Z miesięcznym dzieckiem ,w deszczu stałam 15 minut ,bo ktoś sobie wymyślił parkometr.Poprzednie rozwiazanie było zdecydowanie lepsze.Przynajmniej nie trzeba było narażać dzieci na stanie w kolejce.

  • Gość - niezalogowany 2018-01-11 17:06:10

    Jest jeszcze problem z wyjazdem. Ktoś zapłaci, a szlaban nie chce się podnieść przez co tworzy się korek... ktoś kto mieści się w darmowym czasie musi zawracać, bo ten czas minął.

  • Gość - niezalogowany 2018-01-11 17:34:17

    Coraz lepiej w tym Ciechanowie, oraz więcej wypadków, coraz bardziej niebezpiecznie!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-01-11 18:06:17

    Dodajmy, że przy tym całym zamieszaniu i tak zazwyczaj nie ma gdzie zaparkować :/

  • Gość - niezalogowany 2018-01-11 19:22:04

    Zadzwonię po polcję i po straż. Przetrzymywanie samochodu jest nielegalne. Wraz z niepełnosprawną osobą na pokładzie. A tym bardziej bez ogrzewania. Bo pyrpotanie samochodu też jest nielegalne.

  • gość 2018-01-11 20:56:42

    To efekty oszczędzania na systemie poboru opłat. Proponuje sprawdzić, kto wybrał takie rozwiązanie.

  • Gość - niezalogowany 2018-01-11 21:29:22

    Ja również wielokrotnie stałam z maleńkim dzieckiem w podobnej kolejce... jeśli juz musi być taka forma płatności to postawić trzy takie automaty- wtedy kolejka szybciej się skróci .

  • gość 2018-01-11 21:43:22

    Oj czepiacie się... Ważne że na systemie ktoś zarobił grubą kasę... Zaoszczędzono za to na wypłacie dla niepełnosprawnej kasjerki w budce... XXI wiek w końcu...

  • Gość - niezalogowany 2018-01-11 21:44:07

    Pomysł z tym ze parkometrem, i w ogóle cały ten "system" parkingowy szpitala jest do du...y!!!! Chu....wo do potęgi!! Szlaban się nie otwiera, trzeba dzwonić żeby otworzyli, tworzą się kolejki. Porażka!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-01-11 22:02:28

    Zrobic platnosc przez aplikacje dodatkowo i to rozwiaze problem w wiekszosci.....ten co nie ma w telefonie internetu bedzie musial stac w kolejce

  • gościu z VW - niezalogowany 2018-01-11 22:24:19

    Inicjatywa jak najbardziej szczytna, ale problem techniczny. Nie miałem problemów z samym urządzeniem.. Jednakże działa powoli. Dodając osoby , które nie są obeznane z automatami to średni czas obsługi rośnie. Szpital rozwiąże problem stawiając dodatkowe kasy automatyczne i usprawni je technologicznie. Może ludzie mają problem z wyjechaniem, bo tablica jest brudna (zakurzona albo coś takiego, lub też przeskoczy wam czas z wolnego od zapłaty na płatny a to chyba 20 lub 30 minut nie pamiętam). Jeszcze drugi problem czyli same miejsca parkingowe. Problem będzie narastał no chyba, że kupią jakieś przyległe tereny. Jak jeden nie odjedzie to drugi już nie zaparkuje

  • Gość - niezalogowany 2018-01-12 06:32:41

    Jeszcze teraz panorama każe sobie płacić 10 zł za godzinę parkowania cena większą niż w warszawie sklep który dogaci się dzięki szpitalowi

  • Gość - niezalogowany 2018-01-12 07:39:47

    No i o co kaman ? Chce się jeździć wszędzie samochodem to trzeba płacić. Pracownicy też podobno płacą.....

  • muchal - niezalogowany 2018-01-12 10:44:54

    przy szpitalach nie powinno sie wogole placic!!!

  • gość 2018-01-12 11:50:07

    Oczywiście ze pracownicy te płacą!!!!

  • gość 2018-01-12 12:52:38

    Pracownicy płacą abonament. Całe 10 zł miesięcznie... hahaha

  • gość 2018-01-12 13:31:29

    chyba że za sex :)

  • gość 2018-01-12 14:12:45

    wojewódzka Specjalistyczna mordownia nie szpital byłem pacjentem po udarze i leżałem 8 godzin na SOR-e a wy o parkometr się martwicie życzę dyrektorowi tego kosmicznego szpitala zostać pacjentem i poczuć tej pomocy

  • gość 2018-01-12 14:16:09

    a przedstawiciele szpitala mogą to czy nie konfabuję sprawdzić jest moja dokumentacja np chyba że już ,,poprawiona"

  • Gość - niezalogowany 2018-01-12 16:10:34

    Dzisiaj przed godziną 10 juz stalo w kolejce z 6-8 osob.. I z kolejki slychac bylo same 'pozytywne' komenatrze :)

  • Gość - niezalogowany 2018-01-13 00:06:52

    Niema porządnego parkingu, dziadostwo

  • gość 2018-01-13 23:21:30

    Najbardziej podoba mi się ten zaparkowany NIssan :) dobrze, że wiatka od parkometru mała bo jeszcze by tam wjechał :D

  • Gość - niezalogowany 2018-01-14 10:16:10

    To, że pracownicy mają tańszy abonament to chyba dobrze... W końcu personel oprócz lekarzy zarabia tam grosze. Cała ekipa sprzątająca itp. Pielęgniarki też kokosow nie zarabiają, a do pracy trzeba przyjechać i ten samochód gdzieś postawić.